FA | EN
02

شهردار منطقه 13 خبر داد: میزبانی رایگان با طعم اسکان نوروزی/ بوستان پیروزی میزبان مسافران نوروزی

شهردار منطقه 13 خبر داد: میزبانی رایگان با طعم اسکان نوروزی/ بوستان پیروزی میزبان مسافران نوروزی

به گزارش ستادخبری مهمان طهران، هادی ذاکری در خصوص اسکان نوروزی 95 گفت: با توجه به آنکه ورودی مسافران از شرق تهران از طریق اتوبان شهید یاسینی صورت می گیرد لذا از ابتدای مسیر نخستین غرفه اطلاع رسانی آماده راهنمایی مسافرانی است که از شمال کشور وارد تهران می شوند.

وی در ادامه افزود : در طول مسیر بنرهای اطلاع رسانی در خصوص محل استقرار اسکان نوروزی نصب شده است و غرفه ای هم که در ترمینال شرق قرار دارد مسافران را ضمن راهنمایی با ارائه یک بسته کامل شامل نقشه منطقه و جزییات اسکان به محل اقامت نوروزی هدایت می کنند.

ذاکری اذعان کرد: مسافران برای اسکان نوروزی می بایست از طریق اتوبان یاسینی وارد میدان کلاهدوز و سپس به سمت 30 متری نیروهوائی ، پارک پیروزی شوند

وی بیان کرد: برای مسافران نوروزی علاوه بر اسکان امکاناتی از جمله اینترنت ،کامپیوتر، کتابخانه،فوتبال دستی، دوچرخه و سایر وسایل رفاهی و بازی های ورزشی فراهم شده است که همه این امکانات به صورت رایگان در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.

ذاکری با اشاره به آغاز پذیرش اسکان نوروزی گفت: از 28 اسفند تا 13 فروردین پذیرش نوروزی مسافران را داریم و میهمانان پایتخت می توانند از تورهای گردشگری تهران گردی بهره مند شوند که این تورها تخفیف 50 درصد به بالا را برای بازدید از اماکن و جاذبه های گردشگری تهران در نظر گرفته است.

وی اظهار داشت: به مسافران کارتی تحت عنوان تهران کارت تحویل می شود تا در ایام نوروز به صورت رایگان از شبکه حمل نقل عمومی مترو و اتوبوس استفاده کنند.

شهردار منطقه 13 در ادامه افزود: شعار امسال ،" تهران میزبان ایران است" که با این شعار به استقبال مسافران نوروزی خواهیم رفت.

وی در پایان گفت: نظر به اهمیت سلامت مسافران، در ایستگاههای پایانه شرق و بوستان پیروزی غرفه سلامت ایجاد شده که مسافران می توانند از امکانات در نظر گرفته شده شامل تست قند ، فشار خون و ... استفاده کنند و در بخشی دیگر جهت پاسخگویی به سوالات شرعی از روحانی مستقر در غرفه دینی بهره مند شوند
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (421)
کد خبر: 518
  • شهردار منطقه 13 خبر داد: میزبانی رایگان با طعم اسکان نوروزی/ بوستان پیروزی میزبان مسافران نوروزی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: