FA | EN
02

شهردار منطقه 20 خبر داد؛ استقرار ایستگاه اطلاع رسانی در فرودگاه امام خمینی/ اسکان گردشگران نوروزی در مجاورت حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

شهردار منطقه 20 خبر داد؛  استقرار ایستگاه اطلاع رسانی در فرودگاه امام خمینی/ اسکان گردشگران نوروزی در مجاورت حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، سیداحمد صفوی در بازدید از ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به سیاست های شهرداری تهران برای تسهیل سفرهای نوروزی گردشگران ورودی به تهران و استفاده بهینه شهروندان تهرانی از فرصت تعطیلات نوروزی گفت: تلاش شده این سیاست ها به صورت کامل در منطقه 20 اجرا شده تا هدف های ستادگردشگری تامین شود.

وی با اشاره به امکانات در نظر گرفته شده در ستادنوروزی منطقه 20 گفت: امکان استقرار بیش از 40 خانواده با امکانات مناسب در ستاد نوروزی منطقه 20 مهیا است. همچنین بیش از چهل مدرسه با هماهنگی آموزش و پرورش برای استقرار مسافرین نوروزی تجهیز شده اند.

شهردار منطقه 20 از آماده سازی محل اسکان زائران، مسافران و گردشگران نوروزی این منطقه جنوبی در مجاورت حرم مقدس عبدالعظیم حسنی(ع) خبرداد و گفت: افرادی که قصد اقامت موقت در ایام نوروز در شهر تاریخی و مذهبی ری را دارند می توانند از امکانات رفاهی و عمومی که از سوی مدیریت شهری ارائه می شود

صفوی همچنین به زیباسازی منطقه 20 اشاره کرد و گفت: احداث آبشار گل در سراسر منطقه به زیبایی بصری منطقه افزوده و موجب نشاط روحی مسافرین و شهروندان می شود.

وی اضافه کرد: از پنجم فروردین گردشگرانی که قصد بازدید از آثار گردشگری و فرهنگی و مذهبی منطقه 20 را دارند می توانند در تورهای منطقه  20 ثبت نام کنند.

شهردار منطقه 20 همچنین به آمادگی این منطقه برای برگزاری جشن روز طبیعت خبر داد و گفت: بوستان های منطقه برای این منظور تجهیز شده و آماده پذیرایی از شهروندان و گردشگران در روز سیزدهم فروردین است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (437)
کد خبر: 519
  • شهردار منطقه 20 خبر داد؛  استقرار ایستگاه اطلاع رسانی در فرودگاه امام خمینی/ اسکان گردشگران نوروزی در مجاورت حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: