FA | EN
05

بازدید شهردار منطقه 16 از نحوه خدمت رسانی به مردم در برنامه‌های گردشگری نوروزی منطقه

بازدید شهردار منطقه 16 از نحوه خدمت رسانی به مردم در برنامه‌های گردشگری نوروزی منطقه

به گزارش ستاد خبری طرح مهمان طهران، جواد میرزاقلی، شهردار منطقه 16 به همراه معاون امور اجتماعی و فرهنگی و تعدادی از مسؤولان مدیریت شهری منطقه از کلیه برنامه‌های گردشگری نوروزی این منطقه (مهمان طهران 95) اعم از محل اسکان مسافران نوروزی در سالن ورزشی ستاره، غرفه‌های اطلاع‌رسانی و گردشگری در سطح منطقه، غرفه سلامت پایانه جنوب و مجتمع بهاران بازدید کرد و در جریان نحوه خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.

شهردار منزقه 16 در این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات انجام ‌شده در این مجموعه، به بررسی نقاط قوت و ضعف آنها پرداخت و رهنمودهای لازم را در این مورد یادآور شد.

عیسی‌زاده معاون اجتماعی منطقه 16 شهرداری تهران نیز در این خصوص  گفت: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16 به منظور اجرای طرح استقبال از بهار 95 با نام «بهار همدلی و مهربانی» اقدامات مقتضی همچون برپایی غرفه‌های اطلاع‌رسانی و گردشگری با هدف اطلاع‌رسانی در خصوص اماکن گردشگری و اسکان مسافران نوروزی، ایجاد محل اسکان مسافران نوروزی در سالن ورزشی ستاره با ظرفیت 40 خانوار و برنامه‌های فرهنگی و تفریحی دیگر انجام داد.

وی افزود: به جز اقدامات‌ انجام‌شده تاکنون، برنامه‌های دیگری همچون برپایی «جشن بهاران» در بوستان بهمن، بزرگداشت فرخنده‌میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن در 11 فروردین‌ماه، گرامی‌داشت سالروز جمهوری اسلامی در 12 فروردین‌ماه و ویژه‌ برنامه‌های روز طبیعت در 13 فروردین را در دستور کار داریم که امیدواریم از مجموعه این برنامه‌ها هم‌وطنان عزیزمان بهره‌مند شوند و بتوانیم رضایت آنها را جلب کنیم.

گفتنی است؛ ویژه ‌برنامه‌های «بهار همدلی و مهربانی» از 28 اسفند سال گذشته آغاز شده تا روز 13 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (396)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 550
  • بازدید شهردار منطقه 16 از نحوه خدمت رسانی به مردم در برنامه‌های گردشگری نوروزی منطقه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: