FA | EN
08

در جلسه هماهنگی شهردار منطقه 13 مطرح کرد: بوستان پیروزی میزبانی خوب برای میهمانان نوروزی

در جلسه هماهنگی شهردار منطقه 13 مطرح کرد: بوستان پیروزی میزبانی خوب برای میهمانان نوروزی

به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، هادی ذاکری شهردار منطقه 13 با حضور در محل اسکان نوروزی در جلسه هماهنگی در جمع مسئولان و مدیران با تاکید بر میزبانی خوب از مسافران،  به مسئولان و دست اندرکاران گفت با توجه به اماکن و جاذبه های گردشگری که در منطقه 13 وجود دارد بایستی شرایط برای حضور مسافران طوری فراهم شود تا مهمانان نوروزی با یک خاطره ای خوب و ماندگار تهران را به شهر سکونت خود ترک کنند و این مستلزم تلاش شبانه روزی همه مدیران ،خصوصا ستادگردشگری منطقه است.

وی در ادامه افزود: شعار امسال ،" تهران میزبان ایران است" که با این شعار به استقبال مسافران نوروزی خواهیم رفت.

شهردار منطقه 13 با اشاره به آغاز پذیرش اسکان نوروزی گفت: از 28 اسفند تا 13 فروردین پذیرش نوروزی مسافران را داریم و میهمانان پایتخت می توانند از تورهای گردشگری تهران گردی بهره مند شوند که این تورها تخفیف 50 درصد به بالا را برای بازدید از اماکن و جاذبه های گردشگری تهران در نظر گرفته است.

وی اظهار داشت: به مسافران کارتی تحت عنوان تهران کارت تحویل می شود تا در ایام نوروز به صورت رایگان از شبکه حمل نقل عمومی مترو و اتوبوس استفاده کنند.

ذاکری بیان کرد: برای مسافران نوروزی علاوه بر اسکان امکاناتی از جمله اینترنت ،کامپیوتر، کتابخانه، فوتبال دستی، دوچرخه و سایر وسایل رفاهی و بازی های ورزشی فراهم شده است که همه این امکانات به صورت رایگان در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.

تعداد امتیازات: (11) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (342)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 593
  • در جلسه هماهنگی شهردار منطقه 13 مطرح کرد: بوستان پیروزی میزبانی خوب برای میهمانان نوروزی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: