FA | EN
09

شهردار منطقه 4 اعلام کرد: ارایه خدمات گردشگری به بیش از 3000 مسافر نورزی در شمال شرق پایتخت

شهردار منطقه 4 اعلام کرد: ارایه خدمات گردشگری به بیش از 3000 مسافر نورزی در شمال شرق پایتخت
به گزارش ستادخبری مهمان طهران، سید امیر عباس بهاری شهردار منطقه 4 با بیان این خبر افزود: در آستانه فرارسیدن سال نو و به منظور استقبال و اسکان مسافران نوروزی، ستاد گردشگری شهرداری منطقه 4 با راه اندازی 5 غرفه گردشگری از 28 اسفند ماه سال 94 کار خود را آغاز کرد و تا پایان تعطیلات نوروزی با ارایه خدمات متنوع فرهنگی، ورزشی و رفاهی آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

وی با اشاره به استقبال خوب مسافران از غرفه های این ایستگاه نوروزی گفت: در مدت 10 روز از فعالیت ایستگاه های گردشگری منطقه 4 بیش از 3000 گردشگر از خدمات این ستاد بهره مند شدند.

بهاری با اشاره به برنامه های ستاد گردشگری منطقه 4 در ایام نوروز گفت:  ایستگاه سلامت و تست پزشکی، ایستگاه سنتی با برپایی نمایش، مشاوره های مذهبی، اطلاع رسانی، عکس یادگاری و توزیع راهنمای گردشگری، نقشه تهران و منطقه 4 از جمله امکانات ایستگاه گردشگری منطقه 4 در بزرگراه شهید بابایی ورودی شرق تهران است.

شهردار منطقه 4 با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: در ایستگاه فرهنگی و اسکان نوروزی منطقه 4 بیش از 30 چادر اسکان مسافران به همراه امکانات گرمایشی، نمازخانه و سرویس بهداشتی تا 13 فروردین ماه سال جاری برپا است.

بهاری گفت: علاوه بر غرفه های اطلاع رسانی واقع در میدان رسالت، باغ پرندگان، بوستان رسالت و فرهنگسرای اشراق، ایستگاه مرکزی منطقه 4 در فضایی به مساحت 5000 متر مربع در ابتدای ورودی بزرگراه شهید بابایی شرق برای مسافران جانمایی شده است تا ضمن پذیرایی و توزیع بسته های فرهنگی و آموزشی، نیازهای ضروری مسافران در این مکان تفریحی و خدماتی تامین شود.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (378)
کد خبر: 628
  • شهردار منطقه 4 اعلام کرد: ارایه خدمات گردشگری به بیش از 3000 مسافر نورزی در شمال شرق پایتخت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: