FA | EN
10

شهردار منطقه 6 در بازدید از ستاد گردشگری منطقه اعلام کرد: برگزاری 250 عنوان برنامه فرهنگی و تفریحی در قلب پایتخت

شهردار منطقه 6 در بازدید از ستاد گردشگری منطقه اعلام کرد: برگزاری 250 عنوان برنامه فرهنگی و تفریحی در قلب پایتخت
به گزارش ستادخبری مهمان طهران، عظیم بابایی شهردار منطقه 6 تهران  با اشاره به اقبال و استقبال خوب مردم از ابتکارات شهرداری تهران در امر گردشگری گفت: «تهران دارای ظرفیت های بسیار زیادی از لحاظ فرهنگی، تفریحی، مذهبی، ورزشی و اجتماعی است که برای خود تهرانی ها هم ناشناخته مانده است و این برنامه ای که دست اندرکاران ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران طراحی کرده اند، می تواند برای افزایش شناخت شهروندان ما و همه ایرانیان از شهر تهران موثر باشد.»

وی با اظهار امیدواری نسبت به استمرار این برنامه ها در طول سال و منحصر نماندن آن به نوروز گفت: «منطقه 6 هم همزمان با دیگر مناطق شهرداری تهران برنامه های ویژه ای را برای ایام نوروز در نظر گرفته است، چه از لحاظ اطلاع رسانی در زمینه تورهای تهرانگردی و چه از نظر برنامه های ویژه مانند مسابقات ورزشی، فرهنگی و برنامه های تفریحی و تلاش شده است .

شهردار منطقه 6 در این بازدید با اشاره به اینکه حجم فعالیت های امسال مناسب است، افزود:  با وجود اینکه حجم کارها در روزهای پایانی سال بسیار زیاد است اما این موضوع در اولویت برنامه های شهرداری تهران قرار گرفت.

بابایی  به آمادگی مدیریت شهری این منطقه برای استقبال و میزبانی از مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: به منظور سهولت دسترسی به اماکن گردشگری، خدماتی و رفاهی مدارس واقع در این منطقه جهت اسکان مسافران آماده سازی شده است. و عوامل اجرایی بصورت 24 ساعته در حال خدمات رسانی به مسافران هستند.

بابائی همچنین از تولید گرافیک اطلاع رسان، نقشه  و بانک اطلاعاتی گردشگری منطقه ویژه ایام نوروز  جهت توزیع در غرفه اطلاع رساني وتوزيع محصولات فرهنگي و تسهیل گردشگری مسافران نوروزي خبر داد. دوغرفه اطلاع رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی در میدان انقلاب و میدان ولی عصر (عج) برپا شده است که در ایام تعطیلات نوروز از اول سال 95 تا 14 فروردین از ساعت 9 صبح تا 18 خدمات رسانی در آن صورت می پذیرد.

 

وی به برنامه های شهرداری این منطقه اشاره کرد و افزود : از برنامه های تدارک دیده شده می توان به اجرای  250 عنوان برنامه فرهنگی و تفریحی در قالب مهمان طهران ویژه شهروندان و گردشگران تهران و اجرای  76 ویژه برنامه عنوان درختکاری همراه کاشت نهال به صورت نمادین به عموم شهروندان اشاره کرد. همچنین 50 مورد ویژه برنامه‌های گردشگری رایگان ویژه شهروندان در این منطقه در حال اجراست

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (292)
کد خبر: 655
  • شهردار منطقه 6 در بازدید از ستاد گردشگری منطقه اعلام کرد: برگزاری 250 عنوان برنامه فرهنگی و تفریحی در قلب پایتخت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: