FA | EN
10

حجت الاسلام ناصحی در بازدید از اسکان مسافران نوروزی منطقه 13: گردشگری پایتخت طی سال های اخیر رونق خوبی داشته است

حجت الاسلام ناصحی در بازدید از اسکان مسافران نوروزی منطقه 13: گردشگری پایتخت طی سال های  اخیر رونق خوبی داشته است
به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، حجت الاسلام ناصحی ضمن بازدید از اسکان مسافران نوروزی و خدمات گردشگری شرق پایتخت  واقع در بوستان پیروزی در جریان نحوه خدمات رسانی به مسافران نوروزی قرار گرفت و با مسولین ستاد گفتگو کرد

وی در بازدید از غرفه های اطلاع رسانی و دوچرخه سواری و ...، نحوه پذیرش و خدمات رسانی به مسافران را مورد ارزیابی قرار داد.

حجت الاسلام ناصحی در حاشیه بازدید از اسکان مسافران نوروزی منطقه 13 گفت: انصافا استقبال از مهمانان استان هاي ديگر یک کار ابتکاری است که از سوی شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفته است.

ناصحي بيان كرد: حدود 5 سالي است كه شهرداري طرح مهمان طهران را برگزار كرده و هر سال نسبت به سال قبل از نظر كمي و كيفي شاهد رشد خوبي هستیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تهران در بحث گردشگري با توجه به اماكن و جاذبه هاي گردشگري مثل تونل توحيد،برج ميلاد ،پل طبیعت و ... اين سالها رونق خوبي داشته است.

وي افزود: ساخت اين اماكن ديدني توسط مهندسان ايراني يك شگفتي است و شهر تهران به لحاظ عمران شهري حتي قابل برابري و مقايسه با شهرهاي بزرگ دنيا است و حتي در برخي موارد از كشورهاي پيشرفته هم پيشي گرفته است.

ناصحي در ادامه با اشاره به اينكه شهردار منطقه 13 و مسولین ستاد گردشگری كارهاي خوبي در حوزه گردشگری انجام داده اند بيان كرد: از زحمات شهرداري منطقه 13 در بحث اسكان نوروزي قدرداني مي کنیم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (267)
کد خبر: 660
  • حجت الاسلام ناصحی در بازدید از اسکان مسافران نوروزی منطقه 13: گردشگری پایتخت طی سال های  اخیر رونق خوبی داشته است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: