FA | EN
10

نائینی در بازدید ازکمپ نوروزی شمال شرق تهران: امسال خدمت رسانی به مسافران نوروزی پایتخت روند صعودی داشته است

نائینی در بازدید ازکمپ نوروزی شمال شرق تهران: امسال خدمت رسانی به مسافران نوروزی پایتخت روند صعودی داشته است
به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، علی محمد نائینی  که به همراه شاکری عضو شوری اسلامی شهر تهران و رضایی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران به بازدید از غرفه های استقبال از مسافرین نوروزی آمده بودند ، ضمن بازدید از بخشهای مختلف با کارشناسان حاضر در غرفه ها به گفتگو پرداخت و در جریان کارهای انجام شده قرار گرفتند .

نائینی تغییرات و پیشرفت در نحوه اجرای طرح مهمان تهران را نسبت به سالهای گذشته بسیار چشمگیر و قابل ملاحظه برشمرد و طرح مذکور را باعث ایجاد ظرفیتهای جدید در حوزه گردشگری دانست.

وی در جریان گزارش اقدامات انجام شده در کمپ  منطقه 4 قرار گرفت و رضایت خود را از وضعیت کمپ اسکان مسافرین و نیز غرفه های استقبال از میهمانان نوروزی اعلام  و از دست اندرکاران این مجموعه قدردانی کرد.

در بخش دیگری از بازدید مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز ضمن تقدیر از مدیریت منطقه 4 اظهار داشت: پذیرش مسافرین و رضایت آنان از غرفه های نوروزی نشان از تلاش مضاعف و دلسوزانه  مسئولین و کارکنان دارد که این خود قابل تقدیر است .

وی با اشاره به افزایش تنوع خدمات در حال ارائه در غرفه ها ، نوع برخورد کارکنان با مراجعین و رسیدگی فوری به درخواست شهروندان گفتند : این نمونه یک خدمت رسانی مخلصانه در برخورد با ارباب رجوع است که باعث افزایش کل اعتبار مجموعه شهرداری تهران خواهد شد .

محمد رضایی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران نیز خدمات ورزشی ارائه شده در کمپ را رضایتبخش اعلام کرد و ضمن بازدید از بخشهای نصب دستگاههای ورزشی برای بزرگسالان و کودکان در جریان گزارش فعالیتهای ورزشی ارائه شده در نوروز 95 قرار گرفت.

در پایان این دیدار صمیمی نائینی، شاکری و رضایی با حضور در غرفه عکس یادگاری با مسئولین  و کارکنان منطقه عکسی به یادگار گرفتند .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (310)
کد خبر: 676
  • نائینی در بازدید ازکمپ نوروزی شمال شرق تهران: امسال خدمت رسانی به مسافران نوروزی پایتخت روند صعودی داشته است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: