FA | EN
11

به اذعان ميهمانان پايتخت تسهيلات گردشگري تهران روند روبه رشدي را طي کرده است

 به اذعان ميهمانان پايتخت تسهيلات گردشگري تهران روند روبه رشدي را طي کرده است
خوشبختانه با اقداماتي که طي يک دهه گذشته توسط مديريت شهري در تهران انجام شده است؛ امروز يکي از شهرهاي اصلي مورد نظر توريست ها و گردشگران داخلي و خارجي  اين شهر بزرگ است.
ناصر اماني در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با بيان اين مطلب افزود:متاسفانه در گذشته به تهران به عنوان يک شهر توريستي و گردشگر پذير نگاه نمي شد و حتي در ايام نوروز چشمان هموطنانمان به جاذبه هاي توريستي ساير شهرهاي کشورمان بود.
وي  تصريح کرد: با همت مديريت شهري پايتخت ، در حال حاضر تغيير و تحولات بسياري در حوزه گردشگري شهر تهران اتفاق افتاده است.
اماني با اشاره به اينکه زيبايي هايي امروز شهر تهران در ميان شهرهاي بزرگ ايران کم نظير است، خاطرنشان کرد: پل طبيعت، درياچه شهداي خليج فارس، باغ پرندگان ، برج ميلاد، باغ موزه قصر و باغ موزه دفاع مقدس و .... از دستاوردهاي اين دوره مديريت شهري پايتخت مي باشد که همه ساله پذيراي گردشگران بسياري است.
معاون برنامه ريزي توسعه شهري و امور شورا شهرداري تهران ادامه داد: مديريت شهري تهران با برنامه ريزي هاي که از سال گذشته انجام داد؛ امسال توانست با عزمي قوي تر و برنامه ريزي منسجم تر اين موضوع را در دستور کار قرار دهد .
وي با تاکيد بر اينکه در تعطيلات نوروز امسال نيز خوشبختانه شهر تهران تاکنون مورد توجه گردشگران قرار گرفت، گفت:در مبادي ورودي ،ميادين اصلي شهر  و در مناطق 22 گانه نسبت به معرفي جاذبه هاي پايتخت اقدامات قابل توجي انجام شده که رضايتمندي گردشگران را در پي داشته است.
اماني در پايان عنوان کرد: هر مسافر و گردشگري که نوروز امسال از شهر تهران گذر کرده باشد، تاييد خواهد کرد که امسال اطلاع رساني و همچنين تسهيلات گردشگري در سطح شهر مطلوب تر بوده است. همان طور که طي سال هاي اخير به اذعان گردشگران تهران، پايتخت شرايط مطلوب تري را هم به لحاظ اطلاع رساني و هم به لحاظ تسهيلات گردشگري تجربه کرده است.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (330)
کد خبر: 678
  •  به اذعان ميهمانان پايتخت تسهيلات گردشگري تهران روند روبه رشدي را طي کرده است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: