FA | EN
11

توجه شهرداري تهران به رونق گردشگري در پايتخت جاي تقدير دارد

 توجه شهرداري تهران به رونق گردشگري در پايتخت جاي تقدير دارد
در روند مديريت شهرها به ويژه تهران، درآمدها و هزينه ها و به طور کلي منابعي که کسب و خرج مي شوند از اهميت ويژه اي برخوردار است و شهرداري تهران توانسته در اين زمينه عملکرد خوبي داشته باشد.
مقداد نجف نژاد در گفت وگو با شهرنوشت، با تاکيد بر اينکه در شهر تهران هرچه در زمينه بهسازي و ارتقا کمي و کيفي زندگي تلاش شود، باز جاي کار باقي است، تصريح کرد: اقدامات شهرداري تهران در زمينه هاي مختلف همچون عمراني يا توسعه فضاي سبز و حتي توجه به ايجاد جاذبه هاي گردشگري جاي تقدير و تشکر دارد و مجلس خواستار تداوم آن است.
نماينده مردم بابلسر در مجلس نهم با يادآوري اينکه هر چقدر در زمينه توسعه کلانشهر تهران کار شود، کم است، متذکر شد: يکي از مهم ترين شاخص هاي توسعه شهرها، شفافيت هاي مالي است. مسئله مهمي که بايد با نگاهي ريزبينانه به آن توجه شود. زيرا شهرداري ها ارتباط مستقيمي با مردم دارند و مي توانند نقش حائز اهميتي در جامعه ايفا کنند.
نجف نژاد با يادآوري اينکه شهرداري به ويژه تهران رتبه اول کشور در درآمدها و هزينه ها دارد، ادامه داد: فراکسيون مديريت شهري در کنار تمامي حمايت ها تاکيد دارد که بايد شهرداري ها به سمت کسب درآمدهاي پايدار حرکت کنند. زيرا درآمدهاي پايدار منجر به توسعه هر چه بهتر شهرهايي همچون تهران مي شود.
اين نماينده مجلس نهم افزود: شهرداري تهران در سال هاي اخير کوشيده در رابطه با توسعه فضاي سبز، شبکه بزرگراهي، ساخت تونل هاي شهري و پل هاي غيرهم سطح و ساير پروژه هاي عمراني گام هاي اثرگذاري بردارد که مجلس نيز از اين اقدامات حمايت کرده است. چراکه معتقديم تهران مستحق اين اقدامات است و در اين کلانشهر بيشتر از اين اقدامات نيز نياز است.
نجف نژاد در رابطه با اجراي طرح ارتقا کيفيت زندگي در منطقه 12 تهران از سوي شهرداري نيز گفت: در تمام دنيا معمول و متداول است که شهرداري ها به صورت دائم وضعيت شهر را رصد کنند و اين طرح يک اقدام ايده آل براي پايتخت است.
عضو فراکسيون مديريت شهري مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه در مسير اجراي اين طرح مي توانيم از تجربيات دنيا نيز استفاده کنيم، عنوان کرد: اجراي اين طرح نياز به مشارکت بين دستگاهي دارد و شهرداري تهران نيز اگر نياز به کمک داشته باشد، مجلس و در راس آن فراکسيون مديريت شهري آمادگي حمايت همه جانبه را دارد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (270)
کد خبر: 679
  •  توجه شهرداري تهران به رونق گردشگري در پايتخت جاي تقدير دارد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: