FA | EN
11

شهردار منطقه 9 خبر داد: اسکان بیش از 2000 گردشگر نوروزی در ورودی غربی پایتخت/ بازدید روزانه بیش از 1000 نفر از جشنواره اقوام ایرانی در میدان آزادی

شهردار منطقه 9 خبر داد: اسکان بیش از 2000 گردشگر نوروزی در ورودی غربی پایتخت/ بازدید روزانه بیش از 1000 نفر از جشنواره اقوام ایرانی در میدان آزادی
به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، حمید محسنی با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با آغاز سال جدید ، جشنواره اقوام ایرانی در میدان آزادی شروع به کار کرد و 5 ایستگاه اطلاع رسانی نوروزی نیز در سطح محلات بر پا شد و تا به امروز استقبال خوبی از جشنواره اقوام شده و حضور مردم در ایستگاه های اطلاع رسانی نیز جالب توجه بود.

وی تصریح کرد: از 28 اسفند ماه 94 ، محل اسکان مسافرین نوروزی در مدرسه هیات امنایی بلال حبشی برپا شد و در حال حاضر بیش از 340 خانوار و حدود 2 هزار نفر در این مرکز اسکان داده شده اند و امکانات رفاهی مناسبی برای مسافرین در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه 9 افزود: در محل اسکان مسافرین نوروزی ، اتاق سلامت و نسیم بهشت دایر است و از مسافرین بصورت رایگان تست قند و فشار خون به عمل می آید و توسط مبلغین مذهبی به سئوالات شرعی آنان پاسخ داده می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در میدان آزادی گفت: روزانه بیش از 1000 نفر از غرفه های این جشنواره بازدید می کنند و خوشبختانه با استقبال خوب میهمانان خارجی نیز همراه شده است.

محسنی گفت: این جشنواره با غرفه های متنوع فرهنگی ، ورزشی و هنری پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است و در کنار برنامه های شاد و مفرح ، محل برگزاری نماز جماعت نیز در نظر گرفته شده و پخش زنده اذان نیز در این محل داریم.

وی با بیان اینکه یکی از ویژه برنامه های مهمان طهران منطقه در میدان آزادی برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه (س) است نیز گفت: براساس تمهیدات لازم و پیش بینی های صورت گرفته ، جشن میلاد بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری (س) برگزار می شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (414)
کد خبر: 686
  • شهردار منطقه 9 خبر داد: اسکان بیش از 2000 گردشگر نوروزی در ورودی غربی پایتخت/ بازدید روزانه بیش از 1000 نفر از جشنواره اقوام ایرانی در میدان آزادی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: