FA | EN
11

با همراهی مدیران شهری منطقه 5 صورت گرفت: بازدید پرویز سروری عضو شورای اسلامی شهر تهران از محل اسکان نوروزي غرب پایتخت

با همراهی مدیران شهری منطقه 5 صورت گرفت: بازدید پرویز سروری عضو شورای اسلامی شهر تهران از محل اسکان نوروزي غرب پایتخت
به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، پرویز سروری عضوشورای اسلامی شهر تهران  به همراه مدیران شهرداري منطقه5 از مدرسه بعثت  که محل پذيرش مسافران نوروزي و گردشگران منطقه 5 است بازديد ونحوه پذيرش، خدمات رساني درمرکز اسکان نوروزی را مورد  ارزيابي قرار داد.

وی در ادامه با تشکر از اقدامات منطقه5 در تجهیز امکانات  مناسب و تامین رفاه مسافران گفت: اميدواريم با تلاش ها و فعاليت هاي صورت گرفته شاهد استقبال مسافران و در نتيجه آن رونق صنعت گردشگري در تهران باشيم.

طی این بازدید سيد مازیار علوی، معاون اجتماعی وفرهنگی منطقه 5 شهرداری تهران درتشریح فعالیت های ستاد گردشگری منطقه گفت: به منظور راهنمايي مسافران نوروزی 8ایستگاه اطلاع رسانی در نقاط پرتردد منطقه مستقر شده اند تا ضمن ارائه اطلاعات گردشگري تهران، گردشگران را به محل اسکان راهنمايي کنند.

وی با اشاره به استقبال مسافران از محل اسکان منطقه افزود:  تلاش شده است تا با ارائه خدمات رفاهی مناسب به مسافران نوروزی ضمن میزبانی ظرفيت گردشگري تهران را به هموطنان بشناسند.

 

دیدار عضو شورای اسلامی شهر تهران با خانواده های شهیدان احسانی وابولحسنی

در ادامه این بازدید عضو شورای شهر تهران ضمن دیدار با خانواده شهدا گفت: فرهنگ ایثار و شهادت پیام آور استقلال، آزادی، عظمت و ایثارگری است

سروری در دیدار با خانواده شهید جاویدالاثر احسانی گفت: شهدای جاویدالاثر گنجینه های ارزشمند معنوی هستند چنانچه تشییع پیکر شهدای تفحص شده دراین ایام تحول معنوی را درجامعه ایجاد کرده و ارزش های ایثار وشهادت را احیا می کند.

وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین ذخیره‌ای است که برای نسل حاضر و نسل‌های آینده پیام آور استقلال، آزادی، عظمت و ایثارگری به شمار می‌رود و انتشار این فرهنگ می‌تواند نقش بسیار مهمی را در سطح جامعه ایفا کند.

سروری دردیدار با خانواده شهیدابوالحسنی نیارکی نیزبا اشاره به آیه مبارک قران کریم مبنی بر زنده بودن شهدا گفت: شهدا ارزش های جاودانی هستند که  همواره تاثیرگذاری آنها درجامعه وجود دارد .

عضو شورای شهر تهران بیان داشت: استقلال و اقتدار و در امنیت کامل زندگی کنند و همچنین آینده‌ پر افتخاری را برای فرزندان خود ترسیم کنند باید ملتی باشند که تنها بر ذخیره‌های بزرگ ملی و اسلامی خود تکیه کنند.

همچنین درادامه به دیدار یکی از بانوان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره امور بانوان منطقه رفت و مسائل و مشکلات  آنها را بررسی کرد .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (402)
کد خبر: 687
  • با همراهی مدیران شهری منطقه 5 صورت گرفت: بازدید پرویز سروری عضو شورای اسلامی شهر تهران از محل اسکان نوروزي غرب پایتخت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: