FA | EN
11

افزایش جاذبه های گردشگری با نصب المانهایی از هفت سین نوروزی در بوستانهای منطقه 18 تهران

افزایش جاذبه های گردشگری با نصب المانهایی از هفت سین نوروزی در بوستانهای منطقه 18 تهران
به گزارش ستادخبری مهمان طهران، مصطفی سلیمی درباره مهمترین برنامه ها و طرحهای اجتماعی و فرهنگی ویژه ایام نوروزگفت: برای آشنایی هرچه بیشتر شهروندان منطقه و همین طور میهمانان ویژه نوروزی که از شهرهای دیگر به تهران می آیند، دو ایستگاه اطلاع رسانی در بوستانهای شقایق و قائم راه اندازی کرده ایم. ضمن اینکه ویژه برنامه هایی هم در بحث گردشگری شهروندان تدارک دیده شده است.

وی بابیان اینکه ازروز 28اسفندماه تعداد 10 پایگاه اسکان موقت مسافرین نوروزی بامشارکت اداره آموزش وپرورش منطقه درمدارس منتخب دایر و فعالیت خودراآغازکرده است،گفت: در این پایگاه ها، علاوه بردراختیارگذاشته شدن امکانات رفاهی و محل استراحت ، درقالب ویژه برنامه های فرهنگی و تفریحی نیز به مراجعین خدمات دهی می شود.

شهردارمنطقه 18همچنین به اجرای تورهای تهران گردی ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران اشاره و افزود: برای تکریم خانواده شهدا و ایثارگران ، تورهای گردشگری ویژه این عزیزان دراماکن مذهبی و تاریخی شهر تهران نظیر بقاع متبرکه امامزادگان صالح،زید،عبدالعظیم حسنی (علیهمالسلام) و برج میلاد توسط امور ایثارگران منطقه برگزار و یا در حال اجرا می باشد.

 سلیمی همچنین کمک به خانواده های نیازمند ساکن این منطقه جنوبی تهران را از دیگر طرحهای این روزها دانست و خاطرنشان کرد: بانک اطلاعاتی مناسبی از خانواده های نیازمند و زنان سرپرست خانوار تهیه و در ایام نوروز بحث توزیع بسته های ارزاق و کمکهای مالی را به پایان خواهیم رساند.

شهردارمنطقه 18 با اشاره به موقعیت خاص این منطقه در شهر تهران یادآورشد: از آنجا که منطقه ما محل ورود بسیاری از مسافرانی است که از جنوب و جنوبغرب وارد پایتخت می شوند، پیش بینی شده که امسال نیز همچون سالهای گذشته میلیونها نفر از گردشگران نوروزی ازطرحهای استقبال از بهار این منطقه بهره مند و در همین راستا نیزابتکارمدیریت شهری منطقه درخصوص نصب و جانمائی المانهایی ازهفت سین نوروزی بااستقبال گردشگران مواجه شده است.

 سلیمی در ادامه افزود: دو ویژه برنامه نیز در روزهای 4 فروردین و 12 فروردین در سطح منطقه 18 به اجرا درمی آید. ضمن اینکه همزمان با روز 13 فروردین، روز طبیعت ویژه برنامه های خاصی نیز به همت معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه در سطح بوستانها اجرا می شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (330)
کد خبر: 688
  • افزایش جاذبه های گردشگری با نصب المانهایی از هفت سین نوروزی در بوستانهای منطقه 18 تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: