FA | EN
11

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت روز طبیعت در منطقه 7

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت روز طبیعت در منطقه 7
به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، علی حیدری با تأکید بر نقش ورزش در ارتقاء سطح سلامت شهروندان و جامعه، افزود: امروزه کمبود تحرک بدنی میان افراد و در کنار آن کمبود امکانات و فضاهای ورزشی در جامعه، زنگ خطری است که به صدا در آمده که لازم است در اولویت کاری مسئولین اجرایی قرار گرفته و توجه ویژه به آن شود.

وی در ادامه بیان داشت: شهرداری تهران به عنوان یک سازمان اجتماعی و مردم نهاد، در این سال ها تلاش وافری برای فرهنگ سازی ورزش همگانی و ترغیب شهروندان به این مهم کرده است که شهرداری منطقه 7 نیز به عنوان بخشی از  خانواده بزرگ شهرداری تهران، با اجرای برنامه های تشویقی و مناسبتی سعی داشته در مسیر ارتقاء سطح سلامت شهر و شهروندان گام بردارد.

حیدری ضمن اشاره به نزدیک شدن 13 فروردین روز طبیعت، خاطرنشان کرد: با بهره گیری از مراجعه بیشتر شهروندان و مسافرین نوروزی به بوستان ها و پارک ها در  ایام نوروزی، با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 7، مسابقات ورزشی متنوعی از قبیل دارت، شطرنج، فوتبالدستی، روپایی، بازی های فکری و بازی های کودکانه در منطقه 7 برگزار خواهد شد.

به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 شهرداری تهران، این مسابقات نوروزی از تاریخ 10 تا 13 فروردین ماه در بوستان شهید نیاکی برگزار و در پایان به نفرات برتر جوایز ارزنده ای به رسم یادبود اهدا می شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (308)
کد خبر: 694
  • برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت روز طبیعت در منطقه 7

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: