FA | EN
11

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شوراي اسلامي شهر تهران در بازديد از اسكان شرق تهران اعلام كرد: سطح كيفي و خدمات ارائه شده اسكان نوروزی منطقه 13 پيشتاز از ساير مناطق

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شوراي اسلامي شهر تهران در بازديد از اسكان شرق تهران اعلام كرد:  سطح كيفي و خدمات ارائه شده اسكان نوروزی منطقه 13 پيشتاز از ساير مناطق
به گزارش ستاد خبری مهمان طهران، پرویز سروري ،عضو شوراي اسلامي شهر تهران با حضور در منطقه 13 از محل اسكان نوروزي و امكانات اين اسكان واقع در شرق تهران بازديد كردند.

سروري در حاشيه اين بازديد گفت: از اين بابت خوشحالم كه در خدمت عزيزاني هستم كه در ايام تعطيلات در جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مسافران نوروزي انجام وظيفه مي كنند.

وي در ادامه افزود: تهران هر چند يك كشور شهر محسوب مي شود اما نسبت به ساير شهرها و استانها مظلوم و غريب تر است؛ اين در حالي است كه حتي شهروندان تهراني با جاذبه هاي گردشگري تهران آشنايي ندارند.

سروري بيان كرد: روند طرح مهمان طهران هر ساله رو به كمال است و شهرداري توانسته است گام موثري به جهت معرفي شهر تهران به عنوان يكي از شهر هاي زيباي كشور بر دارد.

عضو شوراي اسلامي شهرتهران گفت: از اسكان نوروزي چند منطقه بازديدي داشتم و منطقه 13 در اين بين از خدمات بهتری نسبت به دیگر مناطق برخوردار بوده است و سعي كرده است خدمات مطلوب تري به مسافران نوروزي ارائه دهد.

وي افزود: رسانه ملي در خصوص اطلاع رساني در بحث اسكان نوروزي و معرفي جاذبه هاي گردشگري تهران و خدمات شهرداري ضعف هايي دارد و هيچ انعكاسي نداشته است؛به هر حال براي سال هاي آينده براي حضور متراكم تر و بازديد از تهران بايد برنامه ريزي و اطلاع رساني بیشتری كرد.

سروري در پايان ضمن تشكر از اقدامات شهرداري منطقه 13 در بحث اسكان نوروزي عنوان كرد: مجموعه شهرداري منطقه 13 براي ارائه خدمات بهتر فكر و برنامه ريزي خوبي داشته و از اين جهت قابل تقدير است و نبايد اين اقدامات از چشم مسئولان دولتي دور بماند.
تعداد امتیازات: (11) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (330)
کد خبر: 706
  • رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شوراي اسلامي شهر تهران در بازديد از اسكان شرق تهران اعلام كرد:  سطح كيفي و خدمات ارائه شده اسكان نوروزی منطقه 13 پيشتاز از ساير مناطق

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: