FA | EN
11

ذاکری اعلام کرد: منطقه 13 میزبان صدها هزار شهروند در روز طبیعت

ذاکری اعلام کرد: منطقه 13 میزبان صدها هزار شهروند در روز طبیعت
به گزارش ستادخبری مهمان طهران، هادی ذاکری، شهردار منطقه 13 از بوستان جنگلی سرخه حصار به عنوان یکی از مهم ترین نقاط گردشگری پایتخت یاد کرد و افزود: بوستان جنگلی سرخه حصار به عنوان یکی از بزرگترین و زیباترین بوستانهای تهران در این ایام پذیرای مهمان های نوروزی است که با برخورداری از امکاناتی همچون پیست دوچرخه سواری، مزرعه گیاهان داروئی ، سالن پینت بال و تیراندازی ، آب نما، زمین بازی ویژه کودکان و زمین های ورزشی گوناگون نقش بسزایی در جذب مسافرهای نوروزی دارد.

 وی با بیان اینکه همزمان با نزدیک شدن روز طبیعت، بوستانهای بزرگ و فرا منطقه ای قطب تفریحی گردشگری شرق پایتخت آماده میزبانی از شهروندان در روز طبیعت است گفت: با همکاری سازمان ها و ارگان ها ، کلیه مراکز و بوستان های تفریحی منطقه 13 میزبانی شایسته برای خانواده های تهرانی در روز طبیعت خواهند بود.

ذاکری افزود: همزمان با روز طبیعت خانواده ها و شهروندان با حضور در پارک جنگلی سرخه حصار می توانند ضمن استفاده از امکانات و تسهیلات ایجاد شده در این اماکن پایان تعطیلات مفرحی را در کنار اعضای خانواده و طبیعت سپری کنند.

شهردار منطقه 13 تصریح کرد: به منظور حفظ فضاي سبز و جلوگيري از شكستن درختان و آسيب زدن به فضاي سبز؛ علاوه بر اماده سازی آلاچیق ها ، اجاق هاي آماده در بخش هاي مختلف پارك برای استفاده شهروندان درنظرگرفته شده است .

ذاکری به استقرار ده ها نفر از نیروهای اداره بازیافت در مبادی ورودی این بوستان در روز سیزدهم فروردین اشاره کرد و افزود : توزیع بروشورهای آموزشی و کیسه های زباله نیز از دیگر برنامه های این اداره در بوستان سرخه حصار است.

به گفته وی خدمات ورزشی همچون سالن تیراندازی و تیرکمان، پینت بال،پیست دوچرخه سواری ، درشکه سواری ،بازیهای رایانه ای، ماشین های رادیو کنترلی جهت ارائه خدمات به شهروندان آماده سازی شده است.

وی یادآور شد: شهروندان و مسافرين نوروزي مي توانند از سه ورودي ياسيني، شهيد دوران و اتوبان بابايي به اين پارك دسترسي پيدا كنند.

وی خاطر نشان کرد : به منظور تخلیه زباله نیز کلیه ماشین های مکانیزه خدمات شهری در روز چهاردهم فروردین به محدوده سرخه حصار اعزام خواهند شد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (263)
کد خبر: 710
  • ذاکری اعلام کرد: منطقه 13 میزبان صدها هزار شهروند در روز طبیعت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: