FA | EN
12

شهردار منطقه 9 خبر داد: برگزاری جشن روز طبیعت در میدان آزادی

شهردار منطقه 9 خبر داد: برگزاری جشن روز طبیعت در میدان آزادی
به گزارش ستادخبری مهمان طهران، حمید محسنی با اعلام این خبر اظهار داشت: جشن روز طبیعت در میدان آزادی در کنار جشنواره اقوام ایرانی و همچنین در 3 بوستان بزرگ المهدی (عج) ، کوکب و شمشیری با حضور شهروندان و مسافرین نوروزی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز خدمات متنوعی به گردشگران داخلی و خارجی ارائه شد نیز گفت: 5 ایستگاه اطلاع رسانی منطقه در نقاط مختلف دایر و بسته های فرهنگی تهران گردی به مراجعین اهدا شد.

شهردار منطقه 9 به اقدامات پیش بینی شده برای روز طبیعت نیز اشاره کرد و گفت: در زمینه فرهنگ سازی و آموزش مدیریت پسماند ، برنامه های مناسبی در بوستان ها در نظر گرفته شده و کیسه های ویژه جمع آوری پسماند های خشک نیز بین شهروندان توزیع می شود و آموزشگران بازیافت نیز در سطح بوستان ها مستقر خواهند بود.

وی افزود: عوامل کارگری در بوستان ها جهت نظافت و پاکسازی نیز مستقرند و سرویس های بهداشتی سطح بوستان ها نظافت شده و تمهیدات مناسبی برای برگزاری جشن روز طبیعت در تمامی بوستان ها در نظر گرفته شده و حتی غرفه های عرضه میوه و تره بار در بوستان بزرگ المهدی (عج) برای رفاه حال شهروندان و مسافرین برپا می شود.

محسنی خاطرنشان کرد: براساس هماهنگی های لازم نماز جماعت ظهر و عصر در روز طبیعت در میدان بزرگ آزادی و دیگر بوستان های منطقه برگزار می شود و محل برگزاری نماز جماعت نیز جانمایی شده است.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (347)
کد خبر: 719
  • شهردار منطقه 9 خبر داد: برگزاری جشن روز طبیعت در میدان آزادی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: