FA | EN
12

اعلام آمادگی شهرداری منطقه 13 برای پذيرايي از صدها هزار شهروند در روز طبيعت

اعلام آمادگی شهرداری منطقه 13 برای پذيرايي از صدها هزار شهروند در روز طبيعت
به گزارش ستادخبری مهمان طهران، هادي ذاکری شهردار منطقه 13 با بیان این مطلب گفت: به منظور استفاده شهروندان و مسافرين نوروزي از اين بوستان بيشتر مسيرهاي پارك بازسازي شده و شهروندان مي توانند از سه ورودي ياسيني، شهيد دوران و اتوبان بابايي به اين پارك دسترسي پيدا كنند.

وي افزود: در ايام تعطيلات نوروز و در روز 13 فروردين پرسنل پارك به صورت آماده باش در پارك براي ارائه خدمات به شهروندان حضور فعال دارند و همچنين گروه هاي دوام نيز در قالب امداد گران نوروزي در سطح پارك حضور مستمر خواهند داشت.

شهردار منطقه 13 تاكيد كرد: به منظور حفظ فضاي سبز و جلوگيري از شكستن درختان و آسيب زدن به فضاي سبز؛ اجاق هاي آماده در بخش هاي مختلف پارك تعبيه شده است.

ذاکری گفت: جهت رفاه حال شهروندان، نقشه پارك جنگلي در قالب بروشور به كليه مسافرين در بخش هاي ورودي بوستان توزيع مي شود.

وی تصريح كرد: عوامل نيروي انتظامي مستقر در پارك به حفظ امنيت پارك كمك خواهند كرد و همچنين در روز 13 فروردين نيز اكيپ هاي اداره بازيافت با حضور در پارك و توزيع كيسه هاي زباله به شهروندان نسبت به جمع آوري و تفكيك زباله به شهروندان، نسبت به جمع آوري و تفكيك زباله در اين روز اقدام مي كنند.

به گفته ذاکري  65 بوستان در سطح منطقه 13 وجود دارد كه اكيپ هاي شهرداري براي ارائه خدمات به شهروندان در اين مكان ها در آماده باش كامل به سر مي برند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (457)
کد خبر: 722
  • اعلام آمادگی شهرداری منطقه 13 برای پذيرايي از صدها هزار شهروند در روز طبيعت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: