FA | EN
24

استقبال بی نظیر مردمی از جشن رمضان در باغ موزه قصر

استقبال بی نظیر مردمی از جشن رمضان در باغ موزه قصر
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، حسین هوشیار مدیر باغ موزه قصر سری جدید برنامه جشن رمضان از 18 خرداد ماه مصادف با اول ماه مبارک رمضان در باغ موزه قصر برگزار می شود که هر شب ساعت 21:45 دقیقه شبکه پنج سیما امسال به طور زنده  از باغ موزه قصر تهران روی آنتن می رود.

وی در این باره گفت: با توافقات صورت گرفته میان  باغ موزه قصر کمیته امداد امام خمینی (ره) و شبکه پنج سیما سری جدید جشن رمضان با همراهی هنرمندان و ورزشکاران نام آشنا و با حضور مسئولین لشکری و کشوری در باغ موزه قصر بر پا می شود که خوشبختانه استقبال مردمی دور از انتظار و بسیار خوب بوده است.

وی افزود: باغ موزه قصر در رقابتی تنگاتنگ با چند مرکز مهم فرهنگی از جمله برج میلاد، فرهنگسرای بهمن و باغ موزه دفاع مقدس، با توجه به ظرفیت های ایجاد شده توانست به عنوان میزبان امسال جشن رمضان انتخاب شود و این فرصت مناسبی جهت معرفی بیشتر باغ موزه قصر و تثبیت نقش فرهنگی و اجتماعی این مجموعه در اذهان عمومی است.

هوشیار با اشاره به برنامه های حاشیه ای این برنامه خاطر نشان کرد: نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات مددجویان و کارآفرینان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) سراسر کشور، نمایشگاه عکس و برنامه های آموزشی و فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان از جمله برنامه های تدارک دیده شده این ماه هستند.

 ضمن اینکه برنامه جشن رمضان درمحل هواخوری مرکزی ساختمان مارکوف باغ موزه قصر هر شب به مدت 80 دقیقه به طور زنده و با حضور همشهریان به روی آنتن خواهد رفت.

وی با اشاره به ثبت رکورد جدید بازدید در جشنواره نوروز در قصر از آمادگی این مجموعه برای پذیرایی از انبوه مراجعان به جشن رمضان خبر داد و افزود: قصد داریم با اقدامات صورت گرفته علاوه بر پذیرایی شایسته از میهمانان ماه رمضان باغ موزه قصر تدارکات برگزاری دومین جشنواره "طهران در قصر " را بعد از جشن رمضان مهیا سازیم.

علاقمندان جهت حضور در این برنامه می توانند همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 16 الی 24 به باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی، خیابان پلیس مراجعه نمایند.

 

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (559)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 735
  • استقبال بی نظیر مردمی از جشن رمضان در باغ موزه قصر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: