FA | EN
09

سرمایه گذاری درگردشگری توانخواهان ضروری است

سرمایه گذاری درگردشگری توانخواهان ضروری است
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مهدی محمود اقدم با بیان این مطلب افزود: سرمایه گذاری در صنعت گردشگری معلولان می تواند فرصت قابل توجه ای برای حامیان مالی و سرمایه گذاران باشد. براساس قوانین بین المللی تمام این افراد تحت حمایت کامل دولت هستند در کشورمان نیز بر اساس قانون از سال 1383 دولت چنین تعهدی نسبت به این قشر از جامعه  دارد. به همین دلیل اگر شرکت یا موسسه ای در بخش گردشگری معلولان سرمایه گذاری کند بدون تردید باید پرداخت هزینه هایش تضمین شده باشد.
وی اظهار داشت: بر اساس بررسیهای انجام شده در کمیته برنامه ریزی و اطلاع رسانی ستاد گردشگری و نشست های مشترک با اداره کل صنایع دستی،میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران بهترین سرمایه گذاری در این حوزه حضور گسترده در دنیای مجازی است، چون افراد توانخواه با توجه به مشکلات جسمی خود در دنیای مجازی به صورت گسترده فعال هستند .
اقدم تاکید کرد: به همین دلیل تقویت زیرساختهای مقاصد گردشگری مدیریت شهری در حوزه فضای مجازی از اولویت های ستاد گردشگری شهرداری تهران به شمار می رود.
وی همچنین با بیان اینکه توانخواهان به دنبال گردشگری لوکس نیستند، افزود: فراهم کردن امکانات اولیه حضور این عزیزان در مقاصد گردشگری شهر تهران را از اهداف ستاد گردشگری در ساخت و توسعه مراکز و مقاصد گردشگری تحت نظر مدیریت شهری برشمرد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (270)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 743
  • سرمایه گذاری درگردشگری توانخواهان ضروری است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: