FA | EN
24

برگزاری تورهای فنی ویژه اصحاب حوزه و دانشگاه

برگزاری تورهای فنی ویژه اصحاب حوزه و دانشگاه
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از اجرای تورهای فنی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هر هفته خبر داد و گفت: این تورها با حضور دانشجویان و اساتید حوزه و دانشگاه تورهای فنی به منظور بازدید از مهم ترین پروژه های عمرانی پایتخت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، فرزاد هوشیار پارسیان با تاکید بر رویکرد شهرداری تهران نسبت به توسعه گردشگری در پایتخت اظهار کرد: با توجه به گستردگی پروژه های عمرانی در تهران و ضرورت آشنایی دانشجویان و اساتید از روند اجرای کار، در نظر داریم تا تورهای فنی را در روزهای یکشنبه و دوشنبه هر هفته برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه برگزاری تورهای فنی از 25 مهرماه کلید می خورد، افزود: دانشجویان و اساتید حوزه و دانشگاه که به حضور در تورهای فنی علاقه مندند، می توانند با تماس با شماره 96001111 یا سامانه 137 و انتخاب گزینه 2 به طور مستقیم با اپراتورهای ستاد گردشگری متصل شوند و ثبت نام کنند.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران بازدید از ایستگاه های در دست ساخت مترو و پروژه انتهای بزرگراه شهید حکیم را از مهم ترین برنامه های تورهای فنی معرفی و تصریح کرد: پیش بینی می کنیم تا هر هفته میزبان حدود 80 نفر از دانشجویان نخبه و اساتید حوزه و دانشگاه باشیم.

 
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (212)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 754
  • برگزاری تورهای فنی ویژه اصحاب حوزه و دانشگاه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: