FA | EN
08

در حوزه رویدادهای استارتاپی با جدیت بیشتری کار شود

در حوزه رویدادهای استارتاپی با جدیت بیشتری کار شود
به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران فرزاد هوشیار پارسیان اظهار کرد: اگر استارتاپ‌ها بتواند مدیران اجرایی را به دانشگاه آورده و آن‌ها را با ایده‌های جوانان در حوزه‌های مختلف از جمله در حوزه شهری و گردشگری آشنا کند، راه‌گشای بسیاری از مشکلات در این بخش‌ها بوده و قطعا می‌تواند بازارهای کار جدیدی برای جوانان فراهم کند.
 این فعال حوزه گردشگری و مدیریت شهری با اشاره به اینکه تجربه سایر کشورها نشان می‌دهد که باید در حوزه استارتاپ‌ها با جدیت بیشتری کار شود، تصریح‌ کرد: در مدیریت شهری باید فضای دانشگاهی را درگیر کرد و استارت‌تاپی که به همت جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد نشان می‌دهد که می‌توان این کار را انجام داد.
وی تصریح کرد: مهم‌ترین موضوعی که این روزها باید به آن توجه کرد این است بین دانشگاه و اجرا شکاف وجود دارد که با استفاده از توان استارتاپ‌ها می توان تا حدی این شکاف را از بین برد.
 هوشیار در ادامه با اشاره به طرح‌های ارائه شده از سوی شرکت‌کنندگان در رویداد استارتاپی اکسیر، گفت: سطح طرح‌ها بالاتر از انتظارات بود و نشان‌دهنده این موضوع است که دانشجویان دغدغه شهروندی دارند که می‌تواند کمک حال مسئولان باشد.
 رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به اینکه این رویداد درس بزرگی را به مسئولان داد، افزود: امیدواریم با توجه به توان جهاددانشگاهی بتوانیم در شهرداری تهران نیز با کمک این نهاد انقلابی چنین رویدادهایی را برگزار کنیم تا بتوانیم از توان نیروهای خلاق بهره‌مند شویم.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (527)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 768
  • در حوزه رویدادهای استارتاپی با جدیت بیشتری کار شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: