FA | EN
01

جذب دانشجويان مستعد به عنوان سفيران جوان تخصصي تهرانگردی

جذب دانشجويان مستعد به عنوان سفيران جوان تخصصي تهرانگردی
به گزارش روابط عمومي ستاد گردشگري شهرداري تهران؛ فرزاد هوشيار پارسيان، رئيس ستاد گردشگري شهرداري تهران از آموزش 50 دانشجوي جوان تحت عنوان سفير جوان تخصصي تهرانگردي (راهنمايان گردشگري) خبر داد.
هوشيار پارسيان با تاکيد بر رويکرد شهرداري تهران نسبت به توسعه گردشگري در پايتخت اظهار کرد: نگاه به جامعه دانشگاهي و دانشجويي کشور به مثابه فرصت و سرمايه است، باور داريم که رشد و بالندگي حوزه گردشگري به کمک نسل جوان دانشگاهي نياز دارد.
هوشيار هدف از برگزاري اين دوره هاي تخصصي را استفاده از نيرو و ايده هاي جوانان در توسعه گردشگري دانست و ادامه داد: اين دوره ها در 8 جلسه فشرده برگزار شده است که تا کنون 6 جلسه آموزشي از آن گذشته است. در اين دوره 50 نفر از جوانان و دانشجويان به شکل تئوري و عملي آموزش مي بينند و در بخش عملي با حضور در مکان هاي گردشگري شهر تهران رفتار تورليدري، تاريخ شناسي و ساير مقدمات راهنمايي گردشگري را آموزش مي بينند
وي با اشاره به  اهميت  تقويت صنعت گردشگري در شهر تهران گفت: شهر تهران داراي جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي مي باشد از جمله منطقه 12 که داراي بافت تاريخي است و به رخ کشيدن اين جاذبه ها به تمامي افراد جهان وابسته به نوع بيان و معرفي آن توسط راهنمايان گردشگري است و با توجه به وجود ضعف در اين حوزه ان شا الله به کمک اين جوانان تهران را بيش از پيش به شهروندان تهراني و توريست هاي بين المللي معرفي خواهيم کرد.
شايان ذکر است روز چهارشنبه 26 آبان 95 اين دانشجويان از موزه ها و اماکن شاخص و تاريخي منطقه 12 همچون خيابان ملل متحد، موزه ملک و گذر امام زاده يحيي انجام ديدن کردند.
اين بازديد جنبه آموزشي و کارگاه بصري و شناخت منطقه بود حس زيباي تهران دهه 30 را براي دانشجويان تداعي کرد و توانست حس شگرف آموزش زنده را به نمايش گذارد.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (581)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 770
  • جذب دانشجويان مستعد به عنوان سفيران جوان تخصصي تهرانگردی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: