FA | EN

اخبار گردشگری

(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شهردار منطقه 2 اعلام کرد: استقبال از گردشگران با 5 هزارمتر فرش گل

شهردار منطقه 2 اعلام  کرد: استقبال از گردشگران با 5 هزارمتر فرش گل شهردار منطقه 2 با اشاره به اینکه تمام بزرگراه ها، بوستان ها، میادین و خیابان های اصلی منطقه 2 با گل مزین شده است، گفت: منطقه دو با 5 هزارمتر فرش گل به استقبال گردشگران و شهروندان تهرانی رفت.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

تلاش بی وقفه ستادهای گردشگری منطقه 7 در خدمت رسانی به حدود 5 هزار مهمان نوروزی

تلاش بی وقفه ستادهای گردشگری منطقه 7 در خدمت رسانی به حدود 5 هزار مهمان نوروزی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 از میزبانی خوب ستادهای گردشگری منطقه در ایام نوروز به ویژه روزهای پایانی تعطیلات و ارائه خدمات مطلوب رفاهی، تهرانگردی و تفریحی  به مهمانان قلب تهران خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

احمد مسجدجامعی، عضو شورای اسلامی شهرتهران: تداوم طرح مهمان طهران اثرگذار است

احمد مسجدجامعی، عضو شورای اسلامی شهرتهران:  تداوم طرح مهمان طهران اثرگذار است عضو شورای اسلامی شهر تهران استمرار طرح مهمان طهران را موضوع مهمی دانست و گفت: اجرای چنین طرح هایی برای یک بار در سال خیلی کم است وباید در طول سال استمرار داشته باشد تا تاثیر خود را گذاشته و جاذبه های گردشگری پایتخت را به...
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

پرویز پورحسینی، بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر‬‎: مهمان طهران، تهران را برای ایرانی ها جذاب کرده است

پرویز پورحسینی، بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر‬‎: مهمان طهران، تهران را برای ایرانی ها جذاب کرده است پرویز پورحسینی، بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر‎ با اشاره به اینکه طرح مهمان طهران، تهران را برای ایرانی ها جذاب کرده است، گفت: تهران را شهری جذاب برای شهرستانی ها تصور نمی کردم اما طی تلاش های صورت گرفته بازدید مردم ا...
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 12 : کودکان هرندی طعم زندگی را چشیدند/ استقبال مردم شهرهای دور و نزدیک از برنامه محله گل و بلبل

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 12 : کودکان هرندی طعم زندگی را چشیدند/ استقبال مردم شهرهای دور و نزدیک از برنامه محله گل و بلبل معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 12 شهرداری تهران از استقبال چشمگیر کودکان محله هرندی و گردشگران نوروزی از اجرای برنامه محله گل و بلبل در بوستان زندگی(هرندی) خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شور و اشتیاق گردشگران نوروزی در اماکن تفریحی و گردشگری منطقه 22

شور و اشتیاق گردشگران نوروزی در اماکن تفریحی و گردشگری منطقه 22 معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 شهرداری تهران از بازدید جمع کثیری از مسافران و گردشگران نوروزی از امکان فرهنگی و تفریحی این منطقه خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه یک شهرداری تهران اعلام کرد: راه اندازی 4 ایستگاه جدید اطلاع رسانی نوروزی در شمال تهران

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه یک شهرداری تهران اعلام کرد: راه اندازی 4 ایستگاه جدید اطلاع رسانی نوروزی در شمال تهران معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه یک شهرداری تهران از راه اندازی 4 ایستگاه جدید اطلاع رسانی نوروزی در شمال تهران خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

برگزاری 11 تور تهرانگردی ویژه شهروندان و مسافرین نوروزی منطقه 15

برگزاری 11 تور تهرانگردی ویژه شهروندان و مسافرین نوروزی منطقه 15 معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 شهرداری تهران از برگزاری 11 تور تهرانگردی ویژه شهروندان محلات و مسافرین نوروزی مستقر در محل اسکان نوروزی منطقه خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

به مناسبت ميلاد دخت پيامبر(ص): مساجد و بقعه هاى متبركه جنوب تهران ميزبان جشن بهار فاطمى

به مناسبت ميلاد دخت پيامبر(ص): مساجد و بقعه هاى متبركه جنوب تهران ميزبان جشن بهار فاطمى معاون امور اجتماعى و فرهنگى منطقه ٢٠ شهرداری تهران از اجراى ويژه برنامه هاى ميلاد حضرت فاطمه(س) در أماكن مذهبى اين منطقه جنوبى خبرداد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

در ایام نوروز 95؛ اسکان منطقه 13 میزبان 805 مسافر نوروزي در روز نهم بود

در ایام نوروز 95؛  اسکان منطقه 13 میزبان 805 مسافر نوروزي در روز نهم بود معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 13 شهرداری تهران از میزبانی بيش از 805 نفر از مسافران نوروزي در محل اسکان نوروزی واقع در پارک پیروزی و بهره مندی از امکانات این کمپ خبر داد.
صفحه 11 از 45نخست   قبلي   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  بعدي   آخرين