FA | EN

اخبار گردشگری

(دوشنبه 11 فروردین 1393)

پاسخ گویی به سوالات شرعی گردشگران و شهروندان در منطقه 7

پاسخ گویی به سوالات شرعی گردشگران و شهروندان در منطقه 7 مسئول اجرایی طرح مهمان طهران منطقه هفت از پاسخ گویی به سوالات شرعی مهمانان پایتخت و شهروندان تهرانی در  این منطقه خبر داد. 
(دوشنبه 11 فروردین 1393)

برپایی 8 سفره هفت سین در منطقه 19

برپایی 8 سفره هفت سین در منطقه 19 منطقه 19 با برپایی 8 سفره هفت سین در بهار سال جدید، نماد عید نوروز را برای مسافران و شهروندان به نمایش گذاشت.
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

استقبال گردشگران از تورهای مذهبی نوروزی با محوریت امامزاده های تهران

استقبال گردشگران از تورهای مذهبی نوروزی با محوریت امامزاده های تهران شهرداری تهران امسال با در نظر گرفتن شان ایام فاطمیه و همچنین با هدف ترویج فرهنگ والای دینی به صورت ویژه گروهی از اماکن مذهبی و دینی شهر تهران را در تورهای تهرانگردی نوروزی برای بازدید گردشگران در نظر گرفته است، که تا کنو...
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

ویژه برنامه شهرداری منطقه 6 در میدان ولیعصر (عج) برای هیات های عزاداری فاطمی

ویژه برنامه شهرداری منطقه 6 در میدان ولیعصر (عج) برای هیات های عزاداری فاطمی شهردار منطقه 6 تهران در بازدید از ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران با اظهار امیدواری نسبت به استمرار برنامه های گردشگری شهر تهران در طول سال و قدردانی از فعالیت های ستاد، از ویژه برنامه های این منطقه برای هیات های عزادا...
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

شهردار منطقه 2: شهرداری با عزمی جهادی جای خالی گردشگری در تهران را پر کرده است

شهردار منطقه 2: شهرداری با عزمی جهادی جای خالی گردشگری در تهران را پر کرده است عابد ملکی شهردار منطقه 2 در بازدید از ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران گفت: «شهرداری تهران امسال با عزمی جهادی وارد عمل شده است و جای خالی گردشگری را در برنامه های مدیریت شهری تهران پر کرده است.»
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

مرتضی طلایی: تهران ظرفیت پذیرایی از دو میلیون گردشگر را دارد

مرتضی طلایی: تهران ظرفیت پذیرایی از دو میلیون گردشگر را دارد ارسال بسته های معرفی جاذبه های گردشگری تهران و بازسازی اتوبوس های دو طبقه برای توسعه گردشگری شهر تهران پیشنهادهایی بودند که نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران به مدیر کل میراث فرهنگی و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهر...
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

36 هزار نفر از نمایشگاه صنایع دستی شهر ری بازدید کردند

36 هزار نفر از نمایشگاه صنایع دستی شهر ری بازدید کردند همزمان با برپایی نمایشگاه صنایع دستی در کاروانسرای شاه عباسی شهرری، 36 هزار شهروند، مسافر و میهمان نوروزی از آن محل بازدید کردند.
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

استقبال شهروندان محلات منطقه 15 از تورهای ویژه تهران گردی

استقبال شهروندان محلات منطقه 15 از تورهای ویژه تهران گردی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 از اعزام نزدیک به 600 نفر از شهروندان محلات منطقه به تورهای تهران گردی خبر داد.
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

بازدید معاون شهردار تهران از فعالیت های گردشگری مناطق + تصاویر

بازدید معاون شهردار تهران از فعالیت های گردشگری مناطق + تصاویر روز شنبه معاون شهردار تهران ضمن حضور در مناطق 2، 5، 7، 21 و 22 و بازدید مستقیم از فعالیت های گردشگری نوروزی مناطق تهران با گردشگران نوروزی تهران در زمینه کیفیت خدمات گردشگری به گفتگو پرداخت.
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

آبشار تهران و دریاچه شهدای خلیج فارس آماده میزبانی شهروندان و گردشگران در 13 نوروز

آبشار تهران و دریاچه شهدای خلیج فارس آماده میزبانی شهروندان و گردشگران در 13 نوروز بوستانهای بزرگ و فرا منطقه ای قطب تفریحی گردشگری پایتخت همزمان با نزدیک شدن روز طبیعت، آماده میزبانی از شهروندانی هستند که فضاهای تفریحی این منطقه را برای گذراندن روز پایان تعطیلات خود انتخاب کرده اند.
صفحه 37 از 45نخست   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين