FA | EN

تورهای گردشگری

(دوشنبه 09 فروردین 1395)

شهردار منطقه 12 خبر داد: بازدید روزانه 40 هزار گردشگر از پردیس گردشگری باب همایون

شهردار منطقه 12 خبر داد:  بازدید روزانه 40 هزار گردشگر از پردیس گردشگری باب همایون شهردار منطقه 12 از بازدید روزانه 30 تا 40 هزار گردشگر داخلی و خارجی از پردیس گردشگری باب همایون خبر داد.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

شهردار منطقه 22 اعلام کرد: دریاچه شهدای خلیج فارس میزبان بیش از 100هزار گردشگر نوروزی

شهردار منطقه 22 اعلام کرد: دریاچه شهدای خلیج فارس میزبان بیش از 100هزار گردشگر نوروزی از ابتدای تعطیلات و همزمان با اتمام هفته اول تعطیلات نوروزی دریاچه شهدای خلیج فارس میزبان بیش از 100 هزار گردشگر و مسافر نوروزی بوده است.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

شهردار منطقه 20 اعلام کرد: ارائه خدمات فرهنگی، ورزشی و ترافیکی به مسافران در جنوب پایتخت

شهردار منطقه 20 اعلام کرد: ارائه خدمات فرهنگی، ورزشی و ترافیکی به مسافران در جنوب پایتخت شهردار منطقه 20 از ارائه خدمات رفاهی، عمومی، تفریحی، آموزشی و فرهنگی به مسافران و گردشگران نوروزی در این منطقه جنوبی خبرداد.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

شهردار منطقه 6 تاکید کرد: ضرورت خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان و مسافران نوروزی

شهردار منطقه 6 تاکید کرد:  ضرورت خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان و مسافران نوروزی عظیم بابائی، شهردار منطقه 6 در نخستین روز اداری سال جدید با حضور سرزده در معاونت‌ها، ادارات، نواحی و  واحدهای مختلف ضمن دیدار با  کارکنان، سال نو را به آنها . تبریک گفت
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

شهردار منطقه دو اعلام کرد: استقبال از مسافران نوروزی با پنج هزار متر فرش گل

شهردار منطقه دو  اعلام کرد: استقبال از مسافران نوروزی با پنج هزار متر فرش گل شهردار منطقه دو شهر تهران با تشریح  طرح  و برنامه های شهرداری تهران در ایام نوروزی از ایجاد 32 فرش گل در مساحت پنج هزار متر مربع در منطقه دو تهران برایس استقبال از مسافران نوروزی خبر داد .
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

شهردار منطقه 4 اعلام کرد: ارایه خدمات گردشگری به بیش از 3000 مسافر نورزی در شمال شرق پایتخت

شهردار منطقه 4 اعلام کرد: ارایه خدمات گردشگری به بیش از 3000 مسافر نورزی در شمال شرق پایتخت شهردار منطقه 4 تهران از اسکان بیش از 110 خانوار مسافر نوروزی در ایستگاه های گردشگری خبر داد و گفت: تا پایان تعطیلات نوروزی خدمات متنوعی در 5 ایستگاه به شهروندان ارایه می شود.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

خدمات رایگان درمانی منطقه 11 در ایام نوروز ارائه می شود: آمادگی 9 مرکز درمانی برای تعطیلات سال نو

خدمات رایگان درمانی منطقه 11 در ایام نوروز ارائه می شود: آمادگی 9 مرکز درمانی برای تعطیلات سال نو معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 شهرداری   تهران گفت: همزمان با فرا رسیدن سال جدید و ایام نوروز ؛ خدمات درمانی رایگان به شهروندان بخش مرکزی شهر تهران به ویژه نیازمندان ارائه می شود.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 شهرداری تهران عنوان کرد: معرفی جاذبه های گردشگری قلب پایتخت به مسافرین نوروزی

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 شهرداری تهران عنوان کرد: معرفی جاذبه های گردشگری قلب پایتخت به مسافرین نوروزی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 شهرداری تهران از معرفی جاذبه های گردشگری قلب پایتخت به مسافرین نوروزی در ایستگاه های اطلاع رسانی منطقه خبر داد.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

رئیس کمیته اجرایی و هماهنگی ستادگردشگری شهرداری تهران: تا کنون ده هزار مسافر در مراکز اسکان شهرداری اقامت داشته اند

رئیس کمیته اجرایی و هماهنگی ستادگردشگری شهرداری تهران: تا کنون ده هزار مسافر در مراکز اسکان شهرداری اقامت داشته اند رئیس کمیته اجرایی و هماهنگی ستادگردشگری شهرداری تهران با اشاره به استقرار مسافران در مراکز اسکان شهرداری تهران گفت: تا کنون از ده هزار مسافر در مراکز اسکان شهرداری میزبانی کرده ایم.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

به گزارش ستادخبری مهمان طهران، آئیش در بازدید از ستاد گردشگری شهرداری تهران اظهار کرد: تهران یکی از زیباترین شهرهای ایران است و در نوروز به خاطر نداشتن آلودگی و ترافیک، شهری تمیز، زیبا و رویایی می شود. وی با بیان اینکه دیدن تهران در نوروز شاهکار است، ادام

به گزارش ستادخبری مهمان طهران، آئیش در بازدید از ستاد گردشگری شهرداری تهران اظهار کرد: تهران یکی از زیباترین شهرهای ایران است و در نوروز به خاطر نداشتن آلودگی و ترافیک، شهری تمیز، زیبا و رویایی می شود. وی با بیان اینکه دیدن تهران در نوروز شاهکار است، ادام الکساندرشواتسگر و هندریک یوهانسن گردشگرانی از دو کشور اتریش و سوئد هستند که با حضور در ستادگردشگری تهران آمادگی و اشتیاق آژانس مسافرتی خود را برای ارائه خدمات تازه به تهران اعلام کردند.
صفحه 10 از 18نخست   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين