FA | EN

تورهای گردشگری

(دوشنبه 09 فروردین 1395)

فرهاد آئیش با اشاره به طرح مهمان طهران: تهران شهر مهمان نوازی شده است

فرهاد آئیش با اشاره به طرح مهمان طهران: تهران شهر مهمان نوازی شده است فرهاد آئیش، بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما با بیان اینکه تهران در نوروز شهری زیبا و بی نظیر می شود، گفت: تهران با کمک طرح «مهمان طهران» شهر مهمان نوازی شده است و سبب شده تهرانی ها دست به کار شوند تا جاذبه های...
(جمعه 06 فروردین 1395)

توزیع بیش از 2 هزار بسته محصولات چندرسانه‌ای فرهنگی و اقلام گردشگری در منطقه 16

توزیع بیش از 2 هزار بسته محصولات چندرسانه‌ای فرهنگی و اقلام گردشگری در منطقه 16 معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16 از توزیع بیش از 2 هزار بسته محصولات چندرسانه‌ای فرهنگی و اقلام گردشگری بین مسافران نوروزی در منطقه 16 تا روز پنجم نوروز خبر داد.
(جمعه 06 فروردین 1395)

مهمان طهران طرح جامع و کامل و موجب رضایتمندی مردمی است/ برای شکوفایی اقتصاد گردشگری پایتخت تلاش کنیم

مهمان طهران طرح جامع و کامل و موجب رضایتمندی مردمی است/ برای شکوفایی اقتصاد گردشگری پایتخت تلاش کنیم رئیس کمیته برنامه ریزی و آمار ستاد خدمات سفر فرمانداری تهران با تقدیر از عملکرد شهرداری تهران در راستای طرح مهمان طهران گفت: طرح مهمان طهران طرح جامع، کامل و خوبی است که توانسته رضایت گردشگران ورودی به تهران را جلب کند.
(جمعه 06 فروردین 1395)

راه اندازی تورهای تهرانگردی رایگان برای خانواده شهدا در منطقه 2

راه اندازی تورهای تهرانگردی رایگان برای خانواده شهدا در منطقه 2 معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه دو شهرداری تهران از برگزاری تورهای رایگان تهرانگردی برای 1000 خانواده شهید منطقه 2 خبر داد.
(جمعه 06 فروردین 1395)

مهمان طهران به دنبال زنده کردن اقتصاد گردشگری پایتخت است

مهمان طهران به دنبال زنده کردن اقتصاد گردشگری پایتخت است قائم مقام شهردار منطقه 2 با اشاره به اینکه امروزه گردشگری به عنوان یک صنعت پویا و موثر در رونق اقتصادی کشور شناخته می شود، گفت: شهر تهران با توجه به جاذبه های فرهنگی و تاریخی بسیار خود می تواند از توان اقتصاد گردشگری بهر...
(جمعه 06 فروردین 1395)

شهردار منطقه 16 از فعالیت‌های بهار همدلی و مهربانی در پایانه جنوب بازدید کرد

شهردار منطقه 16 از فعالیت‌های بهار همدلی و مهربانی در پایانه جنوب بازدید کرد شهردار منطقه 16 تهران از فعالیت‌های بهار همدلی و مهربانی واقع در پایانه مسافربری جنوب بازدید کرد و در جریان روند ارائه خدمات به مردم قرار گرفت.
(جمعه 06 فروردین 1395)

آینده گردشگری شهر تهران امیدوارکننده است/ خدمات منطقه 20 به مسافران نوروزی الگوی دیگر مناطق شود

آینده گردشگری شهر تهران امیدوارکننده است/ خدمات منطقه 20 به مسافران نوروزی الگوی دیگر مناطق شود عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن بازدید از محل اسکان مسافران نوروزی منطقه 20 خدمات ارائه شده را قابل ستایش و قدردانی برشمرد.
(جمعه 06 فروردین 1395)

تهران تبدیل به یک شهر مسئولیت پذیر شده است

تهران تبدیل به یک شهر مسئولیت پذیر شده است عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه طرح مهمان طهران نظم را به شهر تهران اضافه کرده است، گفت: تهران تبدیل به یک شهر مسئولیت پذیر و زنده شده است و در آن خبری از بی هویتی و پوچی نیست.
(پنج شنبه 05 فروردین 1395)

بسیج ظرفیت های گردشگری منطقه 7 برای بهره مندی شهروندان و مهمانان نوروزی

بسیج ظرفیت های گردشگری منطقه 7 برای بهره مندی شهروندان و مهمانان نوروزی شهردار منطقه 7 از بسیج ظرفیت های گردشگری این منطقه  برای بهره مندی شهروندان و مهمانان نوروزی پایتخت خبر داد.
صفحه 11 از 18نخست   قبلي   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  بعدي   آخرين