FA | EN

جاذبه های گردشگری

(سه شنبه 05 فروردین 1393)

بوستان آبشار تهران میزبان گردشگران نوروزی: آبشاری در دل پایتخت ایران

بوستان آبشار تهران میزبان گردشگران نوروزی: آبشاری در دل پایتخت ایران تعطیلات نوروز فرصتی است که شهروندان می توانند با سفر به طبیعت خستگی یک سال کاری خود را از تن به درکنند، اما دیگر نیازی به طی مسافت های طولانی برای رسیدن به طبیعتی بکر و آرامش بخش نیست، شهروندان می توانند در دل پایتخت، نی...
(سه شنبه 05 فروردین 1393)

موزه حیات وحش و آثار طبیعی هفت چنار منطقه 10 میزبان مهمانان نوروزی

موزه حیات وحش و آثار طبیعی هفت چنار منطقه 10 میزبان مهمانان نوروزی شهردار منطقه 10 از اجرای تمهیدات ویژه و آمادگی کامل  موزه حیات وحش و آثار طبیعی هفت چنار و سایر مکان های گردشگری و دیدنی منطقه برای استقبال، بازدید و میزبانی ازمهمانان نوروزی خبر داد.
(دوشنبه 04 فروردین 1393)

بازدید 100 هزار نفری از برج میلاد و حرم مطهر حضرت امام در روزهای ابتدایی نوروز 93

بازدید 100 هزار نفری از برج میلاد و حرم مطهر حضرت امام در روزهای ابتدایی نوروز 93 تا کنون بیش از 80 هزار گردشگر و شهروند تهرانی از جشنواره نوروزی برج میلاد و نزدیک به 20 هزار نفر از جشنواره عطر یاس در جوار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) از آغاز این جشنواره (25 اسفند)  دیدن کرده اند.
(يکشنبه 03 فروردین 1393)

آغاز تورهای ری گردی: شش هزار سال تمدن ري باستان را در نيم روز ببينيم

آغاز تورهای ری گردی: شش هزار سال تمدن ري باستان را در نيم روز ببينيم شهردار  منطقه 20 تهران  از شروع به کار  تورهاي نوروزي ري گردي در اين منطقه خبر داد.
(يکشنبه 03 فروردین 1393)

استقبال مسافران و شهروندان تهران از ویژه برنامه های عطر یاس در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره)

استقبال مسافران و شهروندان تهران از ویژه برنامه های عطر یاس در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) ویژه برنامه نوروزی شهرداری تهران در حرم مطهر حضرت امام (ره) از روز 29 اسفند آغاز شده است و هر روز از ساعت 9 صبح تا پیش از اذان مغرب، تا آخرین روز تعطیلات نوروزی ادامه پیدا خواهد کرد.
صفحه 2 از 2نخست   قبلي   1  [2]  بعدي   آخرين