FA | EN

سامانه های اطلاع رسانی

(سه شنبه 10 فروردین 1395)

به مناسبت ميلاد دخت پيامبر(ص): مساجد و بقعه هاى متبركه جنوب تهران ميزبان جشن بهار فاطمى

به مناسبت ميلاد دخت پيامبر(ص): مساجد و بقعه هاى متبركه جنوب تهران ميزبان جشن بهار فاطمى معاون امور اجتماعى و فرهنگى منطقه ٢٠ شهرداری تهران از اجراى ويژه برنامه هاى ميلاد حضرت فاطمه(س) در أماكن مذهبى اين منطقه جنوبى خبرداد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

در ایام نوروز 95؛ اسکان منطقه 13 میزبان 805 مسافر نوروزي در روز نهم بود

در ایام نوروز 95؛  اسکان منطقه 13 میزبان 805 مسافر نوروزي در روز نهم بود معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 13 شهرداری تهران از میزبانی بيش از 805 نفر از مسافران نوروزي در محل اسکان نوروزی واقع در پارک پیروزی و بهره مندی از امکانات این کمپ خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

استقبال گردشگران از اماکن گردشگری غرب تهران/ استقرار ایستگاه راهنمای مسافران نوروزی در پایانه آزادی

استقبال گردشگران از اماکن گردشگری غرب تهران/ استقرار ایستگاه راهنمای مسافران نوروزی در پایانه آزادی  معاون اجتماعی وفرهنگی منطقه 5 شهرداری تهران گفت : از ابتدای سال و شروع تعطیلات نوروز، اماکن مذهبی، و بوستانهای غرب  تهران پذیرای جمع زیادی از شهروندان و گردشگران است.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

خدمت رسانی ستادهای گردشگری منطقه 7 به مهمانان نوروزی پایتخت

خدمت رسانی ستادهای گردشگری منطقه 7 به مهمانان نوروزی پایتخت معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 شهرداری تهران از میزبانی مطلوب ستادهای گردشگری منطقه در ایام نوروزی و خدمت رسانی به شهروندان و مهمانان پایتخت خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

حجت الاسلام ناصحی در بازدید از اسکان مسافران نوروزی منطقه 13: گردشگری پایتخت طی سال های اخیر رونق خوبی داشته است

حجت الاسلام ناصحی در بازدید از اسکان مسافران نوروزی منطقه 13: گردشگری پایتخت طی سال های  اخیر رونق خوبی داشته است رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تهران اين سالها در بحث گردشگري با توجه به اماكن و جاذبه هاي گردشگري رونق خوبي داشته است.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شهردار منطقه22: بوستان ها و اماکن تفریحی منطقه 22 آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی در روز طبیعت است

شهردار منطقه22:  بوستان ها و اماکن تفریحی منطقه 22 آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی در روز طبیعت است با هدف بهبود وضعیت خدمت رسانی به مهمانان نوروزی مستقر در منطقه 22 مولایی شهردار منطقه تمهیدات در نظر گرفته شده در روز طبیعت را اعلام کرد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

در قالب طرح گردشگری نوروز 95 برگزار شد: میزبانی شایسته دارالشهدای تهران از خانواده معظم شهدا

در قالب طرح گردشگری نوروز 95 برگزار شد: میزبانی شایسته دارالشهدای تهران از خانواده معظم شهدا شهردار منطقه 17 از برگزاری تور و ویژه برنامه های نوروزی ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران دارالشهدای تهران در قالب طرح گردشگری «تهران میزبان ایران» خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شهردار منطقه 15 خبر داد: احداث 5 آبنما و آبشار در منطقه15/ اتمام عملیات احداث فضای سبز بزرگراه امام علی(ع)

شهردار منطقه 15 خبر داد: احداث 5 آبنما و آبشار در منطقه15/ اتمام عملیات احداث فضای سبز بزرگراه امام علی(ع) شهردار منطقه 15 با اشاره به احداث 5 آبنما و آبشار در این منطقه گفت: آبشار بوستان بزرگ آزادگان به زودی به بهره برداری می رسد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

برگزاری تور تهرانگردی ویژه خانواده های معظم شهدا در منطقه 7

برگزاری تور تهرانگردی ویژه خانواده های معظم شهدا در منطقه 7 با هدف گرامیداشت مقام شامخ شهداء و خدمت رسانی به خانواده های معزز آنها، تورهای تهران گردی ویژه خانواده های گرانقدر شهیدان در منطقه هفت برگزار شد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شهردار منطقه 6 در بازدید از ستاد گردشگری منطقه اعلام کرد: برگزاری 250 عنوان برنامه فرهنگی و تفریحی در قلب پایتخت

شهردار منطقه 6 در بازدید از ستاد گردشگری منطقه اعلام کرد: برگزاری 250 عنوان برنامه فرهنگی و تفریحی در قلب پایتخت عظیم بابائی در بازدید از ستاد گردشگری نوروزی شهرداری منطقه 6 تهران با اظهار امیدواری نسبت به استمرار برنامه های گردشگری شهر تهران در طول سال و قدردانی از فعالیت های ستاد، از برگزاری 250 عنوان برنامه فرهنگی و تفریحی در قل...
صفحه 7 از 18نخست   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين