FA | EN

سامانه های اطلاع رسانی

(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شهردار منطقه 5 خبر داد: استقبال ازمسافران نوروزی غرب پایتخت در ایستگاه های اطلاع رسانی گردشگری

شهردار منطقه 5 خبر داد: استقبال ازمسافران نوروزی غرب پایتخت در ایستگاه های اطلاع رسانی گردشگری شهرداری منطقه5 بابرپایی ایستگاه های اطلاع رسانی گردشگری در  8نقطه از غرب تهران پذیرای مسافران نوروزی است.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

با اماکن دیدنی جنوبشرق تهران آشنا شوید؛ بوستان کهن فدائیان اسلام در منطقه 15

با اماکن دیدنی جنوبشرق تهران آشنا شوید؛ بوستان کهن فدائیان اسلام در منطقه 15 قدیمی ترین بوستان جنوب شرق پایتخت میزبان مسافران نوروزی در ایام نوروز شده است.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

مدیر دفتر هیئت بدوی شماره یک رسیدگی به تخلفات اداری شهرداری تهران: عملکرد عوامل ستادگردشگری رضایت بخش است

مدیر دفتر هیئت بدوی شماره یک رسیدگی به تخلفات اداری شهرداری تهران: عملکرد عوامل ستادگردشگری رضایت بخش است مدیر دفتر هیئت بدوی شماره یک رسیدگی به تخلفات اداری تهران گفت: دوستان در ستادگردشگری شهرداری تهران در راستای طرح مهمان طهران خیلی خوب عمل کرده و توانسته اند رضایت شهروندان و مسافران تهران را جلب کنند.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

جهانگیر الماسی، بازیگر تئاتر، سینما وتلویزیون: مهمان طهران با خود فرهنگ سازی دارد

جهانگیر الماسی، بازیگر تئاتر، سینما وتلویزیون: مهمان طهران با خود فرهنگ سازی دارد جهانگیر الماسی، بازیگر تئاتر، سینما وتلویزیون با بیان اینکه طرح مهمان طهران با خود فرهنگ سازی دارد، گفت: مهمان طهران با پذیرایی از مهمانان تهران احساس تعلق را در آن ها بالا برده و دلیلی برای علاقه بیش از پیش گردشگران به ...
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شهردار منطقه 7 خبر داد؛ توزیع 2 هزار بسته فرهنگی و گردشگری در میان مهمانان قلب پایتخت

شهردار منطقه 7 خبر داد؛ توزیع 2 هزار بسته فرهنگی و گردشگری در میان مهمانان قلب پایتخت شهردار منطقه 7 اعلام کرد: با تلاش جهادی نیروهای اجرایی ستادهای گردشگری قلب پایتخت، 2 هزار بسته فرهنگی و گردشگری در میان شهروندان و مسافرین نوروزی توزیع شد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

معاون مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری تهران: وجود سازمان گردشگری در شهرداری کمک کننده به شهر تهران است

معاون مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری تهران: وجود سازمان گردشگری در شهرداری کمک کننده به شهر تهران است معاون مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران تلاش بسزایی در معرفی جاذبه های گردشگری تهران داشته است، گفت: در همین راستا وجود سازمان گردشگری در شهرداری کمک کننده به شهر تهران است.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

ثبت نام همه روزه تورهای نوروزی گردشگری در ری آغاز شد

ثبت نام همه روزه تورهای نوروزی گردشگری در ری آغاز شد معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20 شهرداری تهران گفت: تورهای نوروزی ری گردی ویژه ایام نوروز از پنجم فروردین آغاز شد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران: شهرداری گردشگری شهر تهران را سامان دهی کند

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران: شهرداری گردشگری شهر تهران را سامان دهی کند معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه شهر تهران جاذبه های گردشگری و تفرجگاه های بسیاری دارد، گفت: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تهران به تنهایی نمی تواند این جاذبه ها را به مردم معرفی کند و قطعا نیاز است ش...
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

محمد ایزدیان، رئیس کمیته انتصابات معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری: مهمان طهران سبب اعتماد تمام ایران به پایتخت می شود

محمد ایزدیان، رئیس کمیته انتصابات معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری: مهمان طهران سبب اعتماد تمام ایران به پایتخت می شود رئیس کمیته انتصابات معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به تاثیرگذاری طرح مهمان طهران در آَشنایی با مردم با جاذبه های تهران گفت : مهمان طهران سبب اعتماد تمام ایران به پایتخت می شود.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

مشاور فرهنگی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران: مهمان طهران چهره دیگری از تهران را به نمایش گذاشته است

مشاور فرهنگی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران: مهمان طهران چهره دیگری از تهران را به نمایش گذاشته است مشاور فرهنگی معاونت خدمات شهری با اشاره به اینکه طرح مهمان طهران پیرو رویکرد اجتماعی شهرداری تهران اجرا می شود، گفت: این طرح توانسته چهره دیگری از تهران را به نمایش گذارد و زیبایی های تهران را عرضه کند.
صفحه 8 از 18نخست   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين