FA | EN

سامانه های اطلاع رسانی

(سه شنبه 10 فروردین 1395)

بازدید مسئولان سازمان اوقاف از روند ارائه خدمات گردشگری و اطلاع رسانی دارالشهدای تهران

بازدید مسئولان سازمان اوقاف از روند ارائه خدمات گردشگری و اطلاع رسانی دارالشهدای تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 17 تهران از بازدید مسئولان سازمان اوقاف از غرفه های گردشگری و اطلاع رسانی شهرداری منطقه در آستان مقدس امامزاده حسن (ع) خبر داد.
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 5 شهرداری تهران خبر داد: معرفی اماکن گردشگری غرب تهران به میهمانان نوروزی و گردشگران تهرانی

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 5 شهرداری تهران خبر داد: معرفی اماکن گردشگری غرب تهران به میهمانان نوروزی  و گردشگران تهرانی ایستگاه  های اطلاع رسانی نوروزی در غرب تهران با هدف معرفی جاذبه های گردشگری  میزبان  مسافرین وگردشگران تهرانی است  .
(سه شنبه 10 فروردین 1395)

شهردار منطقه22: بیش از 200 مسافر نورزی تحت پوشش غربالگری سلامت قرار گرفتند

شهردار منطقه22: بیش از 200 مسافر نورزی تحت پوشش غربالگری سلامت قرار گرفتند با تلاش اداره سلامت منطقه 22 و با اتمام هشتمین روز از تعطیلات نوروزی بیش از 200 نفر از مسافران نوروزی در ستاد اسکان منطقه 22 تحت پوشش تست غربالگری، فشار خون و قند خون قرار گرفتند
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

ابراز رضایت معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران از خدمات گردشگری منطقه 19

ابراز رضایت معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران از خدمات گردشگری منطقه 19 معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در بازدید بهاری  از ایستگاه های اطلاع رسانی و اسکان مسافران نوروزی در منطقه 19 اعلام رضایت کرد.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 شهرداری تهران خبر داد: اجرای طرح «نسیم بهشت» در غرفه های گردشگری شمال تهران

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 شهرداری تهران خبر داد: اجرای طرح «نسیم بهشت» در غرفه های گردشگری شمال تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 شهرداری تهران از اجرای طرح " نسیم بهشت " در غرفه های گردشگری این منطقه خبر داد.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

میزبانی بیش از 10 هزار گردشگر در ایستگاه های اطلاع رسانی نوروزی منطقه 19

میزبانی بیش از 10 هزار  گردشگر در ایستگاه های  اطلاع رسانی نوروزی منطقه 19 معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه 19 شهرداری تهران گفت: از آغاز فعالیت ایستگاه های اطلاع رسانی نوروزی ، خدمات متنوعی به بیش از 10 هزار گردشگر و مسافر ارائه  شد.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

حضور مبلغین مذهبی در غرفه های مهمان طهران منطقه 16

حضور مبلغین مذهبی در غرفه های مهمان طهران منطقه 16 معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16شهرداری تهران از حضور مبلغین مذهبی در غرفه های مهمان طهران در ایام نوروز خبر داد.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

همزمان با ایام تعطیلات نوروزی : تورهای یکروزه تهران گردی ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر منطقه 18 برگزار می شود

همزمان با ایام تعطیلات نوروزی : تورهای یکروزه تهران گردی ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر منطقه 18 برگزار می شود در راستای تکریم وغنی سازی اوقات فراغت خانواده های شاهد و ایثارگر در ایام تعطیلات نوروزی، امور ایثارگران شهرداری منطقه 18 تورهای یکروزه تهران گردی را برگزار می کند.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

حجت الاسلام ناصحی در بازدید از گردشگری و اسکان نوروزی منطقه 9: «مهمان طهران» تاریخ و فرهنگ و هویت ایرانی را زنده نگه می دارد/ جاذبه های گردشگری تهران به خوبی شناسانده نشده است

حجت الاسلام ناصحی در بازدید از گردشگری و اسکان نوروزی منطقه 9:  «مهمان طهران» تاریخ  و فرهنگ و هویت ایرانی را زنده نگه می دارد/ جاذبه های گردشگری تهران به خوبی شناسانده نشده است رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: مهمان طهران نقش بسزایی در حفظ و زنده نگه داشتن تاریخ، فرهنگ و هویت ایرانی دارد و باتوجه به استقبال گردشگران و مسافران نوروزی می توان به آینده شهر تهران امیدوار بود.
(دوشنبه 09 فروردین 1395)

بهروز بقایی با اشاره به طرح مهمان طهران: معرفی تهران نیازی فوری و دوفوریتی است

بهروز بقایی با اشاره به طرح مهمان طهران:  معرفی تهران نیازی فوری و دوفوریتی است بهروز بقایی از جمله بازیگرانی است که این روزها با برنامه خندوانه به جای جای ایران سر زده و مردم را با جاذبه های گردشگری و تاریخی آن آشنا می کند. بقایی با حضور در ستاد گردشگری تهران، دیدن تهران را نیز ضرورتی همگانی دانست ...
صفحه 9 از 18نخست   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين