FA | EN

جاذبه های گردشگری

(سه شنبه 12 فروردین 1393)

مسجد جامعی: دلبستگی به شهر وابسته به آگاهی و دانش از پیشینه آن است

مسجد جامعی: دلبستگی به شهر وابسته به آگاهی و دانش از پیشینه آن است احمد مسجد جامعی گفت: «اجرای برنامه های گردشگری و تهرانگردی بسیار ضروری و لازم بود چرا که کمک می کند تا دانش و معرفت شهروندان نسبت به شهری که در آن زندگی می کنند افزایش پیدا کند.»
(سه شنبه 12 فروردین 1393)

شهرداری حمایت از محصولات و کالاهای فرهنگی شهر را بخشی از توسعه گردشگری می داند

شهرداری حمایت از محصولات و کالاهای فرهنگی شهر را بخشی از توسعه گردشگری می داند رییس ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران گفت: «شهرداری آمادگی دارد بستری را آماده کند تا از همه محصولات فرهنگی حمایت کند.»
(دوشنبه 11 فروردین 1393)

باغ پرندگان تهران پرطرفدارترین جاذبه گردشگری منطقه 4

باغ پرندگان تهران پرطرفدارترین جاذبه گردشگری منطقه 4 در طول 10 روز ابتدای سال 93 باغ پرندگان تهران با بیشترین تعداد بازدید کننده در صدر اماکن دیدنی و جاذبه های گردشگری منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد.
(يکشنبه 10 فروردین 1393)

آبشار تهران و دریاچه شهدای خلیج فارس آماده میزبانی شهروندان و گردشگران در 13 نوروز

آبشار تهران و دریاچه شهدای خلیج فارس آماده میزبانی شهروندان و گردشگران در 13 نوروز بوستانهای بزرگ و فرا منطقه ای قطب تفریحی گردشگری پایتخت همزمان با نزدیک شدن روز طبیعت، آماده میزبانی از شهروندانی هستند که فضاهای تفریحی این منطقه را برای گذراندن روز پایان تعطیلات خود انتخاب کرده اند.
(شنبه 09 فروردین 1393)

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران: طبیعت گردی باید سهم بیشتری در تهرانگردی داشته باشد

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران: طبیعت گردی باید سهم بیشتری در تهرانگردی داشته باشد محمد هادی حیدر زاده در بازدید از ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران ضمن تجلیل از مجموعه تلاش های شهرداری برای گسترش گردشگری در شهر تهران ابراز امیدواری کرد تا با توجه به ظرفیت های بی نظیر طبیعت گردی تهران، با همکاری شهردا...
(شنبه 09 فروردین 1393)

بتو: تور سه برج صدر نشین تورهای گردشگری نوروزی تهران

بتو: تور سه برج صدر نشین تورهای گردشگری نوروزی تهران بیش از یک سوم از گردشگرانی که از تورهای نوروزی شهرداری تهران در طول 8 روز ابتدای سال 1393 استفاده کرده اند، در تور برج گردی تهران ثبت نام کرده اند.
(شنبه 09 فروردین 1393)

استقبال 400 هزار نفر از برنامه های نوروزی برج میلاد و حرم مطهر امام (ره)

استقبال 400 هزار نفر از برنامه های نوروزی برج میلاد و حرم مطهر امام (ره) از زمان آغاز جشنواره های نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد و حرم مطهر حضرت امام (ره) تا کنون بیش از 400 هزار نفر از این برنامه ها بازدید کرده اند.
(پنج شنبه 07 فروردین 1393)

بازدید شهردار تهران از ویژه برنامه عطر یاس در حرم مطهر حضرت امام (ره)

بازدید شهردار تهران از ویژه برنامه عطر یاس در حرم مطهر حضرت امام (ره) محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) ز ویژه برنامه های نوروزی عطر یاس شهرداری تهران که امسال در جوار حرم مطهر حضرت امام (ره) برای استفاده گردشگران، مسافران و زائران نوروزی حرم مطهر بر...
(پنج شنبه 07 فروردین 1393)

بازدید بیش از 250 هزار گردشگر از جشنواره نوروزی برج میلاد

بازدید بیش از 250 هزار گردشگر از جشنواره نوروزی برج میلاد مدیرعامل برج میلاد تهران از افزایش گردشگران و بازدیدکنندگان برج میلاد تهران در ایام نوروز خبر داد و گفت: از زمان آغاز به کار ویژه برنامه عطریاس در ایام نوروز که از 25 اسفند ماه آغاز شده تا روز ششم فروردین ماه ادامه دارد ...
صفحه 1 از 2نخست   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين