EN

مشاهده جزئیات

تهرانگردی رایگان خانواده‌های محروم پایتخت
اخبار ستاد 1395/12/21 print

image
به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، فرزاد هوشیار پارسیان در خصوص تورهای رایگان ستاد گردشگری گفت: ستاد گردشگری شهرداری تهران امسال در نظر دارد تورهای گردشگری ویژه خانواده های کم برخوردار محلات ۵۲ گانه شهر تهران را به صورت نیم روزه برگزار کند. وی افزود: روزانه یک تور تهرانگردی با ظرفیت ۴۰ نفر، در قالب طبیعت گردی، اماکن تاریخی و مذهبی در هر منطقه در نظر گرفته شده و دستور العمل‌های لازم جهت برنامه ریزی به مناطق ابلاغ و با توجه به صلاحدید و نظر معاونین اجتماعی مناطق، اجرایی می شود.

هوشیار پارسیان گفت: افراد محروم توسط بانک اطلاعات مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران شناسایی و به ستاد گردشگری معرفی شدند تا ضمن بهره مندی از بیمه و امکانات تورها، اوقات فراغت متنوعی را در پایتخت تجربه کنند. رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران عنوان کرد: بر اساس مذاکرات و برنامه ریزی های انجام شده با اداره کل ایثارگران شهرداری تهران، در نظر داریم تور ویژه تهرانگردی، مختص خانواده شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و آتش نشان را به صورت نیم روزه برگزار کنیم.

وی در پایان گفت: ستاد گردشگری شهرداری تهران روزانه میزبان ۵ خانواده شهید مناطق ۲۲ گانه تهران در تورهای گردشگری است و تا پایان سال ۹۵ ادامه دارد.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.