EN

مشاهده جزئیات

امیرفتاحیان قائم مقام شهرداری منطقه 8 تهران: نقش موثر"ستادگردشگری شهر تهران" در رشد صنعت گردشگری
مصاحبه 1396/1/5 print

image
به گزارش روابط عمومی ستادگردشگری شهر تهران، امیرفتاحیان قائم مقام شهرداری منطقه هشت تهران در جریان این بازدید گفت : این دومین سالی است که من از ستادگردشگری شهر تهران بازدید می کنم و باید بگویم امسال فعالیت های ستاد"گردشگری شهرتهران" نسبت به سال گذشته تفاوت محسوسی کرده و این تفاوت ،"پیشرفت" غیرقابل انکار این ستاد نسبت به سنوات گذشته است.
فتاحیان در ادامه افزود: شهر تهران ظرفیت های گردشگری بسیار بالایی دارد که متاسفانه تا پیش از این برای گردشگران و ساکنان این شهر مغفول مانده بود، بنابراین نیاز به ایجاد این ستاد و شناساندن ظرفیت های گردشگری شهر تهران به شهروندان و مسافران به شدت حس می شد. امسال به شکر خدا این اتفاق توسط"ستادگردشگری شهر تهران" افتاد و سعی شد گردشگری پایتخت به خوبی معرفی شود.
وی در ادامه با اشاره به نقش موثر"ستادگردشگری شهرتهران" در ترغیب شهروندان برای بازدید از شهر تهران عنوان کرد: وقتی نگاهی به آمار امسال در خصوص استفاده شهروندان از اماکن گردشگری شهر تهران می اندازیم به درستی متوجه می شویم که فعالیت های این ستاد در خصوص علاقمندکردن شهروندان به "تهران گردی" تا چه اندازه موثر بوده است.
فتاحیان رشد بالای "صنعت گردشگری" در تهران را از  ثمرات ستادگردشگری شهر تهران عنوان کرد و ازخدمات اسکان به مسافران وبرگزاری تورهای مفرح با متد جدید بعنوان خدمات شاخص این ستاد نام برد.
قائم مقام منطقه 8 تهران درخصوص اماکن دیدنی و گردشگری شهرتهران عنوان کرد: منطقه 22 تهران از مناطق پرظرفیت پایتخت در "طبیعت گردی" است.وجود بوستان های گوناگون وهمچنین احداث دریاچه مصنوعی این منطقه را به قطب طبیعت گردی تبدیل کرده است. البته مناطق دیگرمانند هشت،دوازده و یک هم می توانند در انواع شاخص های گردشگری بسیار پرتوان ظاهر شوند.
فتاحیان در پایان یادآور شد: دریاچه چیتگر؛ برج میلاد و باغ موزه مینیاتور در منطقه 8 انتخاب ویژه من برای تهران گردی است.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.