EN

مشاهده جزئیات

علی اکبر انجمنی شهردار منطقه 15 تهران: عملکرد شهرداری تهران در رونق گردشگری شایسته تقدیر است
مصاحبه 1396/1/5 print

image
به گزارش روابط عمومی "ستادگردشگری شهرتهران" ،دکتر انجمنی شهردار منطقه15 تهران ضمن تبریک سال 1396 به عموم مردم به ویژه شهروندان شهر تهران عنوان کرد: ستادگردشگری شهر تهران با توجه به سابقه مثبتی که سال های گذشته درخصوص معرفی جاذبه های شهر تهران داشته است امسال نیز کارهای علمی و دقیقی را در این خصوص انجام می دهد که نتیجه آن در رونق گردشگری پایتخت کاملا ملموس و مشهود است.
انجمنی در خصوص فعالیت های ستادگردشگری شهر تهران عنوان کرد: امسال این ستاد توانسته است نقص های سنوات گذشته را جبران کند و در راه معرفی جاذبه های گردشگری پایتخت به شهروندان و مسافران بسیار موثر واقع شود.
 وی نقش اصلی ستادگردشگری شهرتهران را معرفی جاذبه های توریستی این کلان شهر دانست و گفت: شهر تهران جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که متاسفانه خیلی شناخته شده نیست. شهرداری تهران در این سال ها با راه اندازی ستادگردشگری شهر تهران به خوبی توانسته است که در این مسیر قدم های موثری را بردارد. احساس مسئولیت همکاران ما در مجموعه شهرداری تهران نسبت به شناساندن شهر تهران به شهروندان عزیز بسیاردرخور توجه و شایسته تقدیر است.
او در ادامه افزود : تعطیلات نوروز بهترین فرصت است که این شهر را بعنوان شهری ناهمگون نبینیم و بتوانیم شاهد زیبایی های این کلان شهر باشیم. باغ موزه دفاع مقدس،بوستان های بزرگ و متنوع از جاذبه های این کلان شهر دوست داشتنی است .
شهردار منطقه 15 تهران در پایان گفت : از تمام ساکنان پایتخت و مسافرانی که "تهران" را بعنوان مقصد سفرهای نوروزی خود انتخاب کرده اند دعوت می کنم که از جاذبه های گردشگری شهر تهران از جمله بوستان های گوناگون، مجموعه پردیس بانوان، پردیس تئاتر خاوران زندان هارون الرشید و امامزاده های متبرک واقع در منطقه 15 تهران دیدن بفرمایند و انشاالله بتوانیم میزبان خوبی برای این عزیزان باشیم.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.