EN

مشاهده جزئیات

رضا شرفی قائم مقام منطقه 5: حوزه گردشگری آینده روشنی در انتظار شهر تهران است
مصاحبه 1396/1/5 print

image
به گزارش روابط عمومی "ستاد گردشگری شهر تهران " رضا شرفی قائم مقام منطقه 5 با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های ستادگردشگری شهر تهران در خصوص نحوه خدمات رسانی این ستاد به شهروندان گفت: امکانات بسیار خوبی در ستادگردشگری شهر تهران مهیا شده است که خصوصا در بحث اسکان اسکان و اطلاع رسانی خدمات بسیار خوبی را به شهروندان ارائه می دهد.
وی افزود : استقبال بالای مردم از غرفه های اطلاع رسانی تعبیه شده توسط ستادگردشگری شهر تهران و استفاده مسافران پایتخت از بسته های اطلاع رسانی این ستاد نشان دهنده فعالیت رو به رشد این ستاد در سال های اخیر است.
شرفی امکانات متنوع، طرحهای پایلوت و تورهای متنوع گردشگری را از چمله خدمات ارزنده این ستاد برشمرد و افزود: سامانه 137 و سامانه گردشگری شهر تهران آماده راهنمایی و ارائه خدمات به گردشگرانی است که قصد دارند از جاذبه های فرهنگی، تاریخی و مذهبی شهر تهران بازدید کنند.
قائم منطقه 5 شهرداری تهران ادامه داد: در حوزه گردشگری آینده روشنی در انتظار شهر تهران است و  نوید این را می دهد که این صنعت رو به رشد و پیشرفت است.
 وی با دعوت از شهروندان و مسافران شهر تهران برای بازدید از این کلان شهر تاریخی گفت: شهر تهران علی الخصوص منطقه 5 شهرداری تهران  دارای وسعت جغرافیایی زیادی است و پتانسیل بالایی در بحث گردشگری دارد. باغات کن، امامزادههای گردشگری مذهبی، بوستان کوهسار از جمله پتانسیل های گردشگری غرب تهران محسوب می شود که در منطقه 5 واقع شده است. همچنین ایستگاه های سیار و ثابت در 6 نقطه از این منطقه مستقر هستند و به شهروندان خدمت رسانی می کنند.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.