EN

مشاهده جزئیات

مجتبی عبدالهی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران: تبدیل ستادگردشگری شهر تهران به "سازمان گردشگری شهر تهران"
مصاحبه 1396/1/6 print

image
به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران ،مجتبی عبدالهی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری در بازدید از ستادگردشگری شهر تهران گفت: امسال کار خوب ومنسجمی توسط همکاران در حوزه ستاد گردشگری شهرداری به اتفاق سایر همکاران در حوزه های مختلف انجام شده است که اثرات آن رونق گردشگری شهر تهران و آشنایی هرچه بیش تر مردم با این کلان شهر تاریخی است.

عبدالهی با قدردانی از زحمات پرسنل تلاشگر ستاد گردشگری شهرداری تهران عنوان کرد: یکی از مواردی که در سال های گذشته کم تر به آن توجه شده بود بحث گردشگری شهر تهران بود که به حمدخدا با ایجاد ستادگردشگری شهر تهران به این موضوع نیز رسیدگی شد و کردشگری پایتخت رونق گرفت.

وی افزود : شهرتهران یکی از پرجاذبه ترین شهرهای کشور است که پتانسیل بسیار بالایی در اشتغال زایی و کسب درآمد از صنعت گردشگری دارد. خوشبختانه در این دوره از مدیریت شهری به این موضوع توجه ویژه ای شده است و البته عملکرد ستاد گردشگری شهر تهران باز هم می تواند گسترده تر وجامع تر شود.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در ادامه افزود : تلاش ما این است که ستادگردشگری شهر تهران  با همکاری و مساعدت  شورای اسلامی شهر تهران تبدیل به "سازمان" گردشگری شهرتهران شود و با توجه به پتانسیل بالای این شهر در موضوع گردشگری بتواند فعالیت های خود راگسترش دهد.
 
وی در خاتمه با دعوت از عموم شهروندان و مسافران نوروزی پایتخت برای بازدید نوروزی از جاذبه های گردشگری این شهر گفت : شهر تهران پتانسیل بالایی در گردشگری دارد که با غ پرندگان، دریاچه خلیج فارس، برج میلاد ، باغ موزه قصر و باغ موزه دفاع مقدس تنها نمونه ای از ظرفیت بالای این کلان شهر در جذب گردشگر است .شهرداری توانسنته تا مقدار زیادی موفق عمل کند.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.