EN

مشاهده جزئیات

احمد حکیمی پور رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران: رونق گردشگری در پایتخت به افزایش درامدهای پایدار شهری می انجامد
مصاحبه 1396/1/6 print

image
به گزاش روابط عمومی ستادگردشگری شهر تهران، احمد حکیمی پور گفت: عملکرد ستاد گردشگری شهر تهران نسبت به سال های گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است و این ستاد نقش غیرقابل انکاری در جهت فعال کردن پتانسیل گردشگری شهر تهران دارد.

وی افزود: ستادگردشگری شهر تهران توانسته است با تجمیع و هم افزایی پتانسیل گردشگری مناطق 22 گانه شهر تهران به گردشگری پایتخت رونق بخشد و از تمام ظرفیت های مغفول مانده این کلان شهر استفاده کند.

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران در ادامه بازدید از ستاد گردشگری شهر تهران  گفت: این ستاد کمک خواهد کرد که شهر تهران به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری کشور شناخته و مطرح شود.

وی ادامه داد: شهرداری تهران سرمایه گذاری خوبی در زمینه گردشگری شهر تهران کرده است و این موضوع سبب ایجاد درامد پایدار و کمک به اقتصاد شهری می شود.

حکیمی پور با اشاره به ظرفیت های گردشگری پایتخت گفت: اماکن بسیار دیدنی در شهر تهران وجود دارد که تا به امروه ز مغفول مانده است و بسیاری از مردم از وجود آنها بی خبر هستند. ستاد گردشگری شهر تهران کمک می کند تا سرمایه های ارزشمندگردشگری پایتخت شناخته شود و ظرفیت گردشگری و میراثی شهر تهران  جدی تر گرفته شود.

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با دعوت از عموم مردم برای بازدید از شهر تهران گفت:موزه ها ، برج ها و راسته های میراثی در تهران از بهترین جاذبه های شهر تهران است که تاریخ ایران را به خوبی منتقل می کنند و بازدید آنها بسیار مفرح و اثرگذار است.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.