EN

مشاهده جزئیات

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ستاد گردشگری تهران، ابزاری برای رونق تهرانگردی
مصاحبه 1396/1/8 print

image

به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری، پروانه مافی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت های ستادی و اجرایی در حوزه گردشگری، زمینه را برای بروز ظرفیت های متعدد و متنوع تهران در این حوزه‌ فراهم می کند و بر این اساس اقدامات ستاد گردشگری می تواند به رونق تهرانگردی کمک کند.

وی افزود: کارآمد بودن، اثر بخشی و به طور کلی بهره وریِ فعالیت های ستاد گردشگری، نیازمند توجه به هماهنگی میان بخش های فعال در حوزه‌ گردشگری شهرداری تهران است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مجموعه‌ برج میلاد، مجموعه‌ اراضی عباس آباد، سازمان فرهنگی هنری، شرکت توسعه فضاهای فرهنگی و سایر بخش های سازمانی باید با ستاد گردشگری هماهنگ بوده و تحت یک فرماندهی واحد عمل کنند.

مافی عنوان کرد: سایر نهادها اعم از خصوصی و عمومی از جمله شرکت های گردشگری و ارائه دهنده‌ تور، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران نیز باید در این زمینه هماهنگ با یکدیگر فعالیت کنند و این مستلزم همکاری کامل با این بخش ها، تقسیم کار و وظایف در این سازما نها است .
 
وی در پایان گفت: استفاده از نظرات و تجربیات متخصصان دانشگاهی و اجرایی در حوزه‌ گردشگری، امری ضروری محسوب می شود و بر این اساس فعالیت ستاد گردشگری شهرداری تهران با قدمت دو ساله، زمانی اثر بخش است که به طور مستمر از مشاوره و نظرات کارشناسی استفاده شود.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.