FA | EN
الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری تاکید کرد
مصاحبه 1397/1/10 print

image


به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران ، الهام فخاری در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری اظهار کرد: مهم‌ترین شاخصه ارزیابی در هر اقدامی، رضایت‌مندی عمومی و مردمی است. شادی، رضایت مردمی و حس خوبی که در شهر وجود دارد بیانگر موفقیت ستاد گردشگری شهرداری تهران است.
وی افزود: آنچه که من در بازدیدهای میدانی و گفت و گو با مردم دیدم چیزی جز اظهار رضایتمندی نبود و همه حس خوبی داشتند که در یک فضای شاد، مثبت و با احترام به سلایق گوناگون، خدمات متنوع ارائه شده است‌.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رضایتمندی مردمی ارزشمند و دستاورد بزرگی است، گفت: دست اندرکاران ستاد گردشگری شهرداری تهران به کمک فضای مجازی به‌خوبی توانستند خدمات را به مردم معرفی کنند و تبلیغات دهان به دهان و مردمی در معرفی خدمات ستاد گردشگری و جاذبه های دیدنی تهران بسیار موثر بود.
فخاری خاطرنشان کرد: حضور نسل جوان و نوجوان در مراکز گردشگری بویژه بافت‌های تاریخی پررنگ بوده است و گویی به دنبال «کشف شهر از نو» هستند.
وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهر تهران اظهارکرد: این فضای مثبت به پاس احترام به مردم توسط مدیریت شهری ایجاد شده و در عین حال حاصل تجربیات سال‌های گذشته است. شیوه معرفی و روند خدمات دهی،متنوع و با بهره‌گیری از روش مدرن و جدید بوده است.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: ستاد گردشگری علیرغم فرصت و بازه زمانی کوتاه برای تدوین و اجرای برنامه‌ها توانست به‌خوبی عمل کند و این مسیر و فرصت «شهر مردم برای مردم» که توسط این ستاد فراهم شده، در واقع تسهیل‌گر فعالیت‌های بخش‌های اقتصادی، فرهنگی و تاریخی است. امیدوارم همه ما قدرشناس باشیم و بتوانیم به تداوم و ارتقای گردشگری شهر تهران کمک کنیم.
فخاری در ادامه گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های شورای شهر پنجم، جایگزینی درآمدهای پایدار به جای درآمدهای ناپایدار و آسیب‌رسان شهری است و یکی از مهمترین بخش‌های درآمد پایدار «گردشگری» است.
وی با بیان اینکه فرصت‌ها، ظرفیت و سرمایه‌های شهر تهران بی‌نظیر است و باید از این بستر بهره ببریم، اظهار کرد: علاقه‌مندی، اهتمام و توجه ویژه به مقوله گردشگری، شعار شورای پنجم است و حرکت در مسیر درآمد زایی بیشتر از حوزه گردشگری را به جد دنبال و اجرایی می‌کنیم.
فخاری افزود: امید است با نگاه نو، تجربه‌های خوب و تبدیل گردشگری به بخشی از سبک زندگی، گام‌های مثبتی در این راستا برداشته شود.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان گفت: قول می دهم که شورای شهر به حوزه گردشگری توجه ویژه‌ای دارد و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی توجه بسیار ویژه‌تری دارد.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید