EN

مشاهده جزئیات

الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری تاکید کرد
مصاحبه 1397/1/10 print

image


به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران ، الهام فخاری در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری اظهار کرد: مهم‌ترین شاخصه ارزیابی در هر اقدامی، رضایت‌مندی عمومی و مردمی است. شادی، رضایت مردمی و حس خوبی که در شهر وجود دارد بیانگر موفقیت ستاد گردشگری شهرداری تهران است.
وی افزود: آنچه که من در بازدیدهای میدانی و گفت و گو با مردم دیدم چیزی جز اظهار رضایتمندی نبود و همه حس خوبی داشتند که در یک فضای شاد، مثبت و با احترام به سلایق گوناگون، خدمات متنوع ارائه شده است‌.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رضایتمندی مردمی ارزشمند و دستاورد بزرگی است، گفت: دست اندرکاران ستاد گردشگری شهرداری تهران به کمک فضای مجازی به‌خوبی توانستند خدمات را به مردم معرفی کنند و تبلیغات دهان به دهان و مردمی در معرفی خدمات ستاد گردشگری و جاذبه های دیدنی تهران بسیار موثر بود.
فخاری خاطرنشان کرد: حضور نسل جوان و نوجوان در مراکز گردشگری بویژه بافت‌های تاریخی پررنگ بوده است و گویی به دنبال «کشف شهر از نو» هستند.
وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهر تهران اظهارکرد: این فضای مثبت به پاس احترام به مردم توسط مدیریت شهری ایجاد شده و در عین حال حاصل تجربیات سال‌های گذشته است. شیوه معرفی و روند خدمات دهی،متنوع و با بهره‌گیری از روش مدرن و جدید بوده است.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: ستاد گردشگری علیرغم فرصت و بازه زمانی کوتاه برای تدوین و اجرای برنامه‌ها توانست به‌خوبی عمل کند و این مسیر و فرصت «شهر مردم برای مردم» که توسط این ستاد فراهم شده، در واقع تسهیل‌گر فعالیت‌های بخش‌های اقتصادی، فرهنگی و تاریخی است. امیدوارم همه ما قدرشناس باشیم و بتوانیم به تداوم و ارتقای گردشگری شهر تهران کمک کنیم.
فخاری در ادامه گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های شورای شهر پنجم، جایگزینی درآمدهای پایدار به جای درآمدهای ناپایدار و آسیب‌رسان شهری است و یکی از مهمترین بخش‌های درآمد پایدار «گردشگری» است.
وی با بیان اینکه فرصت‌ها، ظرفیت و سرمایه‌های شهر تهران بی‌نظیر است و باید از این بستر بهره ببریم، اظهار کرد: علاقه‌مندی، اهتمام و توجه ویژه به مقوله گردشگری، شعار شورای پنجم است و حرکت در مسیر درآمد زایی بیشتر از حوزه گردشگری را به جد دنبال و اجرایی می‌کنیم.
فخاری افزود: امید است با نگاه نو، تجربه‌های خوب و تبدیل گردشگری به بخشی از سبک زندگی، گام‌های مثبتی در این راستا برداشته شود.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان گفت: قول می دهم که شورای شهر به حوزه گردشگری توجه ویژه‌ای دارد و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی توجه بسیار ویژه‌تری دارد.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.