EN

مشاهده جزئیات

محمد پنجعلی پیشکسوت فوتبال در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری؛
مصاحبه 1397/1/6 print

image

 

"محمد پنجعلی"فوتبالیست و پیشکسوت عرصه ورزشی گفت: جاذبه های گردشگری و دیدنی؛ معرف تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله ماست و برای معرفی این جاذبه ها و همکاری با ستاد گردشگردی شهرداری تهران اعلام آمادگی میکنم.
به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران،"محمد پنجعلی"در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری اظهار داشت: بسیار خوشحالم که شهرداری تهران برای معرفی جاذبه های دیدنی و گردشگری شهر تهران اقدامات بسیار خوبی را شروع و اجرایی کرده و ای کاش مشابه اقدام شهرداری تهران در تمام کشور برای معرفی جاذبه های بی نظیر گردشگری انجام می شد.
این پیشکسوت فوتبال، افزود: در چند روز گذشته و در جریان دید و بازدید های نوروزی "المان های شهری و بصری " بسیار زیبای در مناطق مختلف تهران دیدم که عکس یادگاری هم گرفتم و باید بگویم اقدام شهرداری در نصب این نمادهای شهری، فوق العاده بود.
وی بیان کرد: من متولد و بزرگ شده محله "نظام آباد "تهران هستم و پدرم هم در محله "شمس العماره بازار "ساکن بوده،میدانم که بسیاری از جاذبه های تاریخی تهران در محلات قدیمی است و چقدر خوب است که محلات و بافت های قدیمی تهران به خوبی معرفی شود.
بازیکن اسبق تیم پرسپولیس ادامه داد: در تهران جاذبه های متعدد و بی نظیری وجود دارد و معرفی این جاذبه های گردشگری و تفریحی باید بیشتر باشد چون معتقدم حتی بسیار از ساکنان و شهروندان تهرانی هم نمی دانند چنین مکان های زیبای گردشگری در این شهر وجود دارد.
پنجعلی ادامه داد: ما تاریخ و عقبه چندین هزار ساله داریم اما متاسفانه در معرفی جاذبه های گردشگری و دیدنی کشور کوتاهی شده،من به عنوان یک ورزشکار برای همکاری با ستاد گردشگری شهرداری تهران و معرفی جاذبه های دیدنی اعلام آمادگی میکنم و به شدت به این موضوع علاقه مند هستم.
وی گفت: مکان های گردشگری و بافت های قدیمی؛ معرف تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله ماست امیدوارم اقدامات این ستاد گردشگری شهرداری تهران به جد حمایت شود.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.