FA | EN
محمد پنجعلی پیشکسوت فوتبال در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری؛
مصاحبه 1397/1/6 print

image

 

"محمد پنجعلی"فوتبالیست و پیشکسوت عرصه ورزشی گفت: جاذبه های گردشگری و دیدنی؛ معرف تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله ماست و برای معرفی این جاذبه ها و همکاری با ستاد گردشگردی شهرداری تهران اعلام آمادگی میکنم.
به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران،"محمد پنجعلی"در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری اظهار داشت: بسیار خوشحالم که شهرداری تهران برای معرفی جاذبه های دیدنی و گردشگری شهر تهران اقدامات بسیار خوبی را شروع و اجرایی کرده و ای کاش مشابه اقدام شهرداری تهران در تمام کشور برای معرفی جاذبه های بی نظیر گردشگری انجام می شد.
این پیشکسوت فوتبال، افزود: در چند روز گذشته و در جریان دید و بازدید های نوروزی "المان های شهری و بصری " بسیار زیبای در مناطق مختلف تهران دیدم که عکس یادگاری هم گرفتم و باید بگویم اقدام شهرداری در نصب این نمادهای شهری، فوق العاده بود.
وی بیان کرد: من متولد و بزرگ شده محله "نظام آباد "تهران هستم و پدرم هم در محله "شمس العماره بازار "ساکن بوده،میدانم که بسیاری از جاذبه های تاریخی تهران در محلات قدیمی است و چقدر خوب است که محلات و بافت های قدیمی تهران به خوبی معرفی شود.
بازیکن اسبق تیم پرسپولیس ادامه داد: در تهران جاذبه های متعدد و بی نظیری وجود دارد و معرفی این جاذبه های گردشگری و تفریحی باید بیشتر باشد چون معتقدم حتی بسیار از ساکنان و شهروندان تهرانی هم نمی دانند چنین مکان های زیبای گردشگری در این شهر وجود دارد.
پنجعلی ادامه داد: ما تاریخ و عقبه چندین هزار ساله داریم اما متاسفانه در معرفی جاذبه های گردشگری و دیدنی کشور کوتاهی شده،من به عنوان یک ورزشکار برای همکاری با ستاد گردشگری شهرداری تهران و معرفی جاذبه های دیدنی اعلام آمادگی میکنم و به شدت به این موضوع علاقه مند هستم.
وی گفت: مکان های گردشگری و بافت های قدیمی؛ معرف تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله ماست امیدوارم اقدامات این ستاد گردشگری شهرداری تهران به جد حمایت شود.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید