EN

مشاهده جزئیات

محمد فرجود در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری مطرح کرد؛
مصاحبه 1397/1/6 print

image

 

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از برنامه ریزی برای ترویج و توسعه "گردشگری الکترونیک "خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ستاد نوروزی گردشگری شهرداری تهران،مهندس "محمد فرجود"در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری اظهار داشت: الحمدالله علیرغم محدویت زمان و بودجه در تشکیل ستاد،اقدامات مطلوبی و قابل توجهی توسط دوستان و همکارانمان در ستاد گردشگری صورت گرفته و بر روی محورهای اصلی برای خدمات دهی مطلوب به میهمانان نورزی تمرکز شده است.


وی در پاسخ به این سوال که برنامه ای برای ترویج و توسعه "گردشگری الکترونیک " از سوی شهرداری وجود دارد؟ افزود: در حوزه توسعه" گردشگری الکترونیک "برنامه هایی در دستور کار داریم و در این زمینه با معاونت های مختلف بویژه معاونت اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران نیز جلسات و توافقاتی داشته ایم.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اضافه کرد:معاونت فاوای شهرداری تهران در همین راستا و برای پیشبرد اهداف ستاد گردشگری شهرداری، خدمات دهی الکترونیک را از طریق فراهم سازی بستر های ussd،تلفن (سامانه ۱۳۷)،وب سایت و اپلیکیشن موبایلی و ... اجرایی و دنبال می کند.

این مقام مسئول مطرح کرد: همزمان با شروع اقدامات ستاد گردشگری، زیر ساخت های فاوایی و فنی را آماده و پشتیبانی کردیم و توانستیم در زمان کوتاه به خوبی ایفای نقش کنیم.

مهندس فرجود تاکید کرد:برای توسعه و تمرکز در حوزه "گردشگری الکترونیک"باید بر روی اولویت ها تمرکز کنیم.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.