FA | EN
پیمان حسین محسنی در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری مطرح کرد؛
مصاحبه 1397/1/7 print

image

شهردار منطقه ۱۲ تهران از افزایش حضور و بازدید گردشگران از جاذبه های دیدنی و تاریخی منطقه از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران،مهندس"پیمان حسین محسنی "در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهرداری اظهار داشت:امسال شاهد برنامه ریزی بهتر و منسجم تر ستاد گردشگردی شهرداری تهران هستیم و خوشبختانه به همت همکارانم در این ستاد،کاستی ها و مواردی که از مشکلات اصلی مربوط به بخش گردشگری در شهر تهران بود، به درستی شناسایی و در راستای رفع آن برنامه ریزی و اقدام شد.

وی افزود: منطقه ۱۲ دارای بافت تاریخی و بخش عمده ای از گردشگردان خارجی و داخلی از گذرگاه های گردشگری این منطقه مثل خیابان سی تیر،خیابان امام خمینی ،امامزاده یحیی و ... بازدید می کنند و امسال به همت این ستاد،"کیوسک های گردشگری"به درستی و در ابعاد استاندارد در نقاط مختلفی از شهر و منطقه ۱۲ جانمایی و میهمانان و گردشگردان به خوبی راهنمایی می شوند.

شهردار منطقه ۱۲ تهران مطرح کرد: در چند سال گذشته جای خالی کیوسک های گردشگردی به وضوح خالی بود اما امسال به همت آقای "سیف" این کیوسک های گردشگردی و ایستگاه های اطلاع رسانی ستاد گردشگردی شهرداری تهران به درستی در نقاط مختلف شهر و منطقه ۱۲ جانمایی شد و امروز به عنوان یک" برند"شناخته شده است.

وی تاکید کرد: واقعا نیاز مبرم به این امر بود که مسافران نوروزی و گردشگران با ارائه اطلاعات و بسته راهنمایی، به اماکن گردشگری، تفریحی و تاریخی هدایت شوند و باید بگویم شاهدیم که به همت و برنامه ریزی همکارانم در این ستاد،گردشگران به درستی به سمت اماکن گردشگری،تاریخی و دیدنی شهر تهران ،هدایت می شوند.

این مقام مسئول درباره استقبال گردشگران از جاذبه های دیدنی منطقه ۱۲ خاطر نشان کرد:امسال گذرگاه سی تیر طراحی خاص و جذابی دارد که تاکنون بسیار مورد استقبال قرار گرفته،علاوه بر این موزه های منطقه همیشه در ساعات روز فعال و پذیرای علاقمندان بود اما امسال طی برنامه ریزی و در اقدامی مشترک با سازمان میراث فرهنگی،برنامه "شبی با موزه" دنبال و اجرایی شد و طی چند شب موزه های منطقه تا ساعت ۱۲ شب باز و پذیرای شهروندان بود که استقبال خوبی هم شد.

محسنی اضافه کرد: براساس آمار طی یک هفته گذشته پذیرای گردشگران بسیاری زیادی در منطقه بودیم که این میزان در مقایسه با سال گذشته بیانگر افزایش حضور و بازدید گردشگران از جاذبه های دیدنی و تاریخی منطقه ۱۲ است.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید