EN

مشاهده جزئیات

هادی زبده شیرکوهی شهردار منطفه16 در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری؛
مصاحبه 1397/1/7 print

image

شهردار منطقه ۱۶ تهران گفت: با ایجاد و تقویت زیر ساخت های گردشگری شهر تهران میتوانیم به پویایی اقتصاد شهری کمک کنیم.
به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگردی شهرداری تهران،مهندس "هادی زبده شیر کوهی "در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری اظهار داشت: لازم میدانم از تلاش و همت همکارانم در ستاد گردشگری به ویژه آقای "سیف" تشکر ویژه ای داشته باشم.
وی افزود: یقینا هنر ما در این است که بتوانیم با بهره گیری از ابراز و امکانات موجود،شادی،نشاط و پویایی را به جامعه تزریق کنیم.
شهردار منطقه ۱۶ تهران ادامه داد: الحمدالله ماموریت ستاد گردشگری در راستای ایجاد نشاط در جامعه است و این ستاد با ایجاد بسترهای لازم در راستای افزایش نشاط در جامعه گام بر میدارد که این مهم قابل تقدیر و توجه است.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: همکارانمان در ستاد گردشگری با استقرار ایستگاه های اطلاع رسانی در مبادی ورودی و در نقاط مختلف شهر تهران و با اتخاذ تمهیدات لازم،به واقع خدمات مطلوبی به مسافران نوروزی و گردشگران ارائه می دهند.
وی با اشاره بر ضرورت نظارت بر روند خدمات دهی،بیان کرد: برنامه ریزی ها باید در راستای تداوم اجرای چنین فعالیت هایی و در راستای تقویت اقتصاد شهری باشد.
مهندس زبده کوهی بر لزوم تدوین طرح مدون برای توسعه گردشگری تهران تاکید کرد و افزود: گردشگری علاوه بر ترویج نشاط در جامعه، از شاخص های مهم تقویت اقتصاد شهری محسوب میشود،بنابر این به طور ویژه باید بر این حوزه تمرکز و برنامه ریزی کنیم چراکه معتقدیم ایجاد و تقویت زیر ساخت های گردشگری شهر تهران در پویایی اقتصاد شهری موثر است.
این مقام مسئول بیان کرد: به سهم خودم باید بگویم آماده هرگونه همکاری با دوستانمان در ستاد گردشگری هستیم و برای تحقق این مهم و در راستای توسعه صنعت گردشگری و بهره مندی از ظرفیت های منطقه چون بوستان "بعثت" مذاکراتی با همکارانمان داشته ایم.
مهندس زبده شیر کوهی در پایان گفت: در راستای سیاست های تدوینی و ابلاغی شهرداری تهران،ما نیز سعی کردیم از همه ظرفیت های منطقه ۱۶ تهران برای میزبانی از مسافران نوروزی بهره ببریم.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.