image
  • 26 06 1399
  • 31

اسکیت پارک آب و آتش

تهران، بزرگراه حقانی، پارک آب و آتش
ساعت کاری مجموعه شنبه تا چهارشنبه 14 الی 24 و پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها از 11 صبح الی 24
شماره تماس ۰۲۱۸۸۱۹ ۴۶۵۶
امکانات و ویژگی‌ها
  • امکانات مجموعه:آموزش اسکیت ،اسکیت برد ، bmx ،پارکور دارای فروشگاه اسکیت ، گیم نت ، بوفه و سالن رشته های رزمی یوگا trx
اطلاعات بیشتر

اسکیت یکی از مهیج‌ترین ورزش‌هاست. که در سراسر جهان علاقه‌مندان زیادی دارد. تأثیر قابل توجه آن بر سلامتی انسان و هیجان انگیز بودن آن باعث شده تا علاقه به این ورزش در سال‌های اخیر روز به روز بیشتر شود.

این ورزش همچنین از جمله تفریحاتی است که کودکان زیادی را به خودش مشغول می‌کند. اسکیت علاوه بر تأثیر مستقیم بر سلامت و شادابی کودکان، بر رشد آن‌ها نیز تأثیر قابل توجهی دارد. به‌طور کلی اسکیت چه به‌عنوان یک تفریح مهیج، چه به‌عنوان یک ورزش حرفه‌ای و چه به‌عنوان راهی برای رسیدن به سلامتی، طرفداران زیادی مخصوصاً در کشور ما پیدا کرده است.

در مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد هم پیست اسکیتی با بالاترین استاندارد ها داریم.

پیست اسکیت پارک آب و آتش یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین پیست‌های اسکیت ها در تهران و خاورمیانه به‌ شمار می‌رود.

در این پیست هم فضای سرباز و هم سرپوشیده تعبیه شده است. مساحت ۴۵۰۰ متر مربعی پیست اسکیت پارک آب و آتش از دیگر ویژگی‌های شاخص آن است. رعایت استانداردهای بین‌المللی در طراحی این پیست نیز یکی از مهم‌ترین عواملی است که به محبوبیت آن دامن زده است.

یکی از نکات مثبت پیست اسکیت پارک آب و آتش که تأثیر زیادی در جذب علاقه‌مندان و ورزشکاران داشته، امکانات رفاهی ویژه‌ی تعبیه‌شده در آن است. از جمله‌ی این امکانات رفاهی می‌توان به بوفه ، فروشگاه مجهز ورزشی و... اشاره کرد. این ویژگی‌ها خصوصاً باعث جذب کسانی که با هدف تفریح به پیست اسکیت مراجعه می‌کنند، می‌گردد؛ با این حال، آموزش نیز جایگاه ویژه‌ی خود را در پیست اسکیت پارک آب و آتش دارد.

مربیان برجسته‌ای در این پیست به تربیت علاقه‌مندان مشغولند.

مشاهده روی نقشه
  • عکس : خبرگزاری ایرنا

537786.632810

3956370.619307